Sprej na mravce, ploštice, muchy, osy a mole SCHOPF MR.KILL AEROSOL, 400 ml - na aplikáciu na plochy a do ovzdušia

 
 

Univerzálny prípravok na hubenie mravcov, ploštíc, bĺch, roztočov, múch, komárov, ôs, molí atď., 400 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin.

Dostupnosť MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
Bežná cena €11,29
Ušetríte €3,30 (–29 %)
€7,99    
Kód tovaru 0376
Kategória Hubenie a odpudzovanie múch
Záruka 2 roky
 

Sprej na mravce, ploštice, muchy, osy a mole SCHOPF MR.KILL AEROSOL, 400 ml

Prípravok na likvidáciu mravcov, ploštíc, bĺch, roztočov, chrobákov, múch, komárov, ôs, molí atď., sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 400 ml. Ide o univerzálny sprej, ktorý spoľahlivo zahubí rôzne druhy lezúceho a lietajúceho hmyzu. Tento účinný prípravok stačí nastriekať v potrebnom množstve do vzduchu alebo na miesta častého výskytu hmyzu. Účinné látky prípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin) zaistia dlhodobú ochranu ošetrených miest.


Cieľový organizmus

Na hubenie ako lezúceho hmyzu - roztoče, klieštikovci, blchy, mravce, chrobáky, šváby, ploštice, tak lietajúceho hmyzu - muchy, komáre, osy, šatníkové mole.


Oblasť použitia

Prípravok je možné používať v domácnostiach, na skladoch alebo tiež na farmách, v kurínoch a hospodárskych usadlostiach.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 400 mililitrovom balenie vo forme spreje, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácia

Aplikujte formou postreku na miesta častého výskytu hmyzu – steny, stĺpy, okná a rámy dverí. Veľa malých ošetrených miest je účinnejších ako jedna veľká ošetrená oblasť.

Muchy, komáre: Zatvorte všetky okná a dvere. Sprej aplikujte do ovzdušia alebo v tenkej vrstve na miesta, kde sa hmyz pohybuje, napríklad na okná, parapety alebo iné povrchy. Po 2 – 3 hodinách miestnosť dôkladne vyvetrajte.

Mravce, chrobáky, šváby a ploštice: Aplikujte dostatočné množstvo na všetky úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 2-3 dňoch proces opakujte.

Šatníková mole: Pri napadnutí aplikujte zo vzdialenosti 1 metra do šatníkových skríň, zásuviek a do skladovacích boxov.

Klieštikovec kurí, kliešť: Pred aplikáciou vyčistite kurín, bidlá, znáškové hniezda a ďalšie priestory, kam, chcete prípravok aplikovať. Potom prípravok nastriekajte na tieto plochy z krátkej vzdialenosti tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať.


Účinnosť

Prípravok na ničenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené.Vyhnite sa použitiu v blízkosti chorých ľudí i zvierat alebo novorodencov. Prípravok používajte iba na hubenie hmyzu podľa návodu na použitie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSCHOPF MR.KILL AEROSOL, 400 ml

Hmotnosť 0.5 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky
Kat. desinsenkce Muchy, Komáre, ovády, Mole, Osy
Kat. desinsenkce Mravce, Rybenky, stinky, Ploštice, Šváby, pavúky