Roztok s rozprašovačom na hubenie rybeniek a mravcov DR.STÄHLER SILBERFISCH SPRAY, 500ml - na aplikáciu na plochy

 
 

Prípravok na hubenie rybeniek, mravcov a ďalšieho lezúceho hmyzu, 500 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Gerianol, Piperonylbutoxide.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
10.10.2022
Bežná cena €11,79
Ušetríte €1,30 (–11 %)
€10,49    
Kód tovaru 0379
Kategória Hubenie mravcov
Záruka 2 roky
 

Roztok s rozprašovačom na hubenie rybeniek a mravcov DR.STÄHLER AMEISEN-EX SPRAY, 500ml

Prípravok na likvidáciu rybeniek, mravcov a ďalšieho lezúceho hmyzu, rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500 ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok, ktorý Vás zbaví rybeniek a ďalšieho lezúceho hmyzu, potom pre Vás máme bezva tip. Tento prípravok stačí nastriekať v potrebnom množstve na miesto častého výskytu rybeniek. Účinné látky prípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Gerianol, Piperonylbutoxide) zaistia dlhodobú ochranu ošetrených miest.


Cieľový organizmus

Na hubenie rybeniek, mravcov a ďalšieho lezúceho hmyzu.


Oblasť použitia

Prípravok je možné používať v domácnostiach, na záhrade alebo na farme.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrovom balenie vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácia

Aplikujte formou postreku v tenkej vrstve na miesta, kde sa zhlukujú rybenky a iný lezúci hmyz (všetky cestičky, štrbiny a úkryty). Aplikačná spotreba: (cca 5 g/m2 ≈ 10 stlačení sprejového aplikátora)

DR.STÄHLER SILBERFISCH SPRAY, 500ml


Účinnosť

Prípravok  po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Prípravok používajte iba na ničenie hmyzu podľa návodu na použitie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSILBERFISCH SPRAY, 500ml

Hmotnosť 0.6 kg
Kat. desinsenkce Rybenky, stinky