Nástraha na myši a potkany SCHOPF RATZIA BAG B25, 500g

 
  • 1 z 3
 

Nástraha na myši a potkany vo forme pasty dávkované v sáčkoch s hmotnosťou cca 20g, balenie 500g = cca 25 ks vreciek. Veľmi silná antikoagulačná nástraha, k bezbolestnému hubenie myší a potkanov, odolná proti vlhkosti, účinná látka brodifacoum

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
10.10.2022
Bežná cena €16,99
Ušetríte €3 (–18 %)
€13,99    
Kód tovaru 0330
Kategória Jed na myši a potkany
Záruka 2 roky
 

Nástraha na myši a potkany SCHOPF RATZIA BAG B25, 500g

Veľmi silná antikoagulačná nástraha na myši a potkany, pasta vo vreckách o hmotnosti cca 20g, balenie 500g - 25 sáčkov, Brodifacoum. Jedná sa o menšie balenie veľmi účinné nástrahy na myši a potkany. Tato nástraha funguje už po jednorazovej konzumácii a hlodavce hubí bezbolestne v intervale niekoľkých dní. Nástraha na hlodavce vo forme pasty je odolná proti vlhkosti, a preto jej môžete využiť aj vo vonkajších priestoroch. Vrecká s nástrahou musia byť vždy umiestnené v deratizačných staničkách.

Jed na mysi
Cieľový organizmus

Priepravok sa používa na ničenie nežiaducich hlodavcov - myši domáce či potkana obyčajného.


Oblasť použitia

Hubiace návnadu je možné použiť vo vnútorných priestoroch ako sú byty, garáže, chaty atď., Ale aj vo vonkajších priestoroch okolo budov. Liek je určený ako širokej verejnosti, tak i profesionálnym užívateľom.


Príprava

Pred aplikáciou nástrahy odstráňte všetky dostupné potraviny, ktoré by mohli byť pre myši a potkany ľahko dosiahnuteľné. Oblasť, kde sa hlodavce vyskytujú však nečistite, aby to hlodavce nevyrušilo a neodlákalo. Vrecká s nástrahou nesmie byť nikdy voľne položené, preto je uzavrite do deratizačných staničiek, ktoré označíte tak, aby bolo zrejmé že obsahujú nebezpečný prípravok. Nástrahu na myši potom umiestnite do blízkosti miest, kde ste zaznamenali výskyt hlodavcov (diery, nory, cestičky ..) a pripevnite k zemi či iným konštrukciám. Návnadu vždy umiestnite mimo dosahu detí či domácich a hospodárskych zvierat. Po aplikácii si vždy dobre umyte ruky či inú zasiahnutú pokožku.


Aplikační dávka

Myš domáca: 1 - 2 sáčky (20 - 40g)

Potkan domáce: 5 - 10 sáčkov (100 - 200g)

Pozor: ak je potrebné viac nástrahových miest, musia byť od seba vzdialené minimálne 5 metrov.


Účinnosť

Účinná látka brodifacoum, je veľmi silná nástraha, ktorý funguje už po jednorazovej konzumácii. Účinná látka hlodavce hubí bezbolestne v intervale 3 - 10 dní, takže ostatní hlodavce nemajú podozrenie, že sa jedná o nástrahu a nebudú sa jej vyhýbať. Citlivosť jednotlivých druhov na prípravok stúpa s jeho hmotnosťou. Na vyhubenie hlodavcov by malo dôjsť do 35 dní.


Upozornenie:

Prípravok musí byť vždy používaný iba podľa návodu na použitie!


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFRATZIA BAG B25, 500g - etiketa

Bezpečnostný list k stiahnutiu:
A1 logo PDF
RATZIA BAG B25, 500g - bezpečnostný list

Hmotnosť 0.7 kg
Kat. desinsenkce Myši a potkany