Jed na myši a potkany SCHOPF RATZIA BAG B25 3 kg

 
  • 1 z 3
 

Jed na myši a potkany vo forme pasty dávkované v sáčkoch s hmotnosťou cca 20g, balenie 3 kg = cca 150 ks vreciek. Veľmi silný antikoagulačný jed, k bezbolestnému hubenie myší a potkanov, odolné proti vlhkosti, účinná látka brodifacoum.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
1.7.2022
Bežná cena €39,99
Ušetríte €5 (–13 %)
€34,99    
Kód tovaru 0335
Kategória Jed na myši a potkany
Záruka 2 roky
 

Jed na myši a potkany SCHOPF RATZIA BAG B25, 3 kg

Veľmi silný antikoagulačný jed na myši a potkany, pasta vo vreckách o hmotnosti cca 20g, balenie 3 kg - 150 sáčkov, Brodifacoum. Vyriešte svoj problém s týmto veľmi účinným jedom na myši. Antikoagulačný jed funguje už po jednorazovej konzumácii a hlodavce hubí bezbolestne v intervale niekoľkých dní. Jed na hlodavce vo forme pasty je odolný proti vlhkosti, a preto ho môžete využiť aj vo vonkajších priestoroch. Vrecká s jedom musia byť vždy umiestnené v deratizačných staničkách.

Jed na mysi


Cieľový organizmus

Priepravok sa používa na ničenie nežiaducich hlodavcov - myši domáce či potkana obyčajného.


Oblasť použitia

Hubiace návnadu je možné použiť vo vnútorných priestoroch ako sú byty, garáže, chaty atď., Ale aj vo vonkajších priestoroch okolo budov. Liek je určený ako širokej verejnosti, tak i profesionálnym užívateľom.


Príprava

Pred aplikáciou nástrahy odstráňte všetky dostupné potraviny, ktoré by mohli byť pre myši a potkany ľahko dosiahnuteľné. Oblasť, kde sa hlodavce vyskytujú však nečistite, aby to hlodavce nevyrušilo a neodlákalo. Vrecká s nástrahou nesmie byť nikdy voľne položené, preto je uzavrite do deratizačných staničiek, ktoré označíte tak, aby bolo zrejmé že obsahujú nebezpečný prípravok. Jed na myši potom umiestnite do blízkosti miest, kde ste zaznamenali výskyt hlodavcov (diery, nory, cestičky ..) a pripevnite k zemi či iným konštrukciám. Návnadu vždy umiestnite mimo dosahu detí či domácich a hospodárskych zvierat. Po aplikácii si vždy dobre umyte ruky či inú zasiahnutú pokožku.


Aplikační dávka

Myš domáca: 1 - 2 sáčky (20 - 40g)

Potkan domáce: 5 - 10 sáčkov (100 - 200g)

Pozor: ak je potrebné viac nástrahových miest, musia byť od seba vzdialené minimálne 5 metrov.


Účinnosť

Účinná látka brodifacoum, je veľmi silný jed, ktorý funguje už po jednorazovej konzumácii. Účinná látka hlodavce hubí bezbolestne v intervale 3 - 10 dní, takže ostatní hlodavce nemajú podozrenie, že sa jedná o jed a nebudú sa mu vyhýbať. Citlivosť jednotlivých druhov na prípravok stúpa s jeho hmotnosťou. Na vyhubenie hlodavcov by malo dôjsť do 35 dní.


Upozornenie:

Prípravok musí byť vždy používaný iba podľa návodu na použitie!


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFRATZIA BAG B25, 3 kg - etiketa

Bezpečnostný list k stiahnutiu:
A1 logo PDF
RATZIA BAG B25, 3 kg - bezpečnostný list

Hmotnosť 3 kg
Kat. desinsenkce Myši a potkany