Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC L

 

Kurín pre sliepky na chov 4-6 sliepok o rozmeroch 85x135x87 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a výsuvným trusníkom pre ľahké čistenie. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
10.10.2022
Bežná cena €699,99
Ušetríte €120 (–17 %)
€579,99    
Kód tovaru 0348
Kategória Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC L

Kurín pre 4-6 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery: 85x135x87 cm. Ak hľadáte menší kurín cca pre 5 sliepok, potom nemôžete vybrať lepšie. Praktický kurín s dvoma hradami a dvoma znáškovými hniezdami, poskytne sliepkam to najlepšie zázemie. Sliepky budú v kuríne v úplnom bezpečie pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Sliepkam bude v kuríne príjemne v horúcom aj chladnom počasie vďaka prirodzenej tepelnej izolácii. Čistenie kurína nebude žiadny problém, pretože kurín je vybavený výsuvným trusníkom. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu vám bude slúžiť mnoho rokov.

Kurín ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 85x135x87 cm. Vnútorné rozmery kurína sú 85x65 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 6 klasických nosníc. 

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvema hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd.

Kurnik pro slepice vybaveni

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výsuvnému trusníku. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

Kurnik pro slepice trusnik

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 40 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám zaručí naozaj dlhú životnosť.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC L - montáž

Videonávod na montáž:

 

Hmotnosť 44 kg
Kuríny 1-6
Kuríny 2
Kuríny Áno