Mucholapka so závesom KERBL 30cm x 9m

 
  • 1 z 4
 

lepivá mucholapka so žltým papierom, 
nová, vylepšená lepiaca vrstva, 
100% netoxická
s kovovým držiakom, 
dĺžka 9 m, šírka rolky 30 cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€13,99    
Kód tovaru 0867
Kategória Mucholapky
Záruka 2 roky
 

Mucholapka so závesom KERBL 30cm x 9m

Vysoko príťažlivá mucholapka pre zachytenie múch a iného hmyzu, rolka 9m x 30 cm, dlhodobé lepivé vlastnosti, jednoduchá inštalácia, neobsahuje toxické látky. Pokiaľ hľadáte mucholapku, ktorá by Vás alebo Vašich zvierat zbavila otravných múch, potom ste na správnom mieste. Úloha lepiaceho papiera je vhodná do domácností, skladov aj do stajní. Muchypriťahované k papieru a lepí sa na pascu. Tlač na žltý papier je nový a zaujímavý spôsob, ako nalákať muchy, pretože pre hmyz je táto farba veľmi atraktívna. Mucholapka je vysoko účinná a bez jedu. Mucholapku s vynikajúcimi lepivými vlastnosťami o dĺžke 9m budete odvíjať postupne, a preto Vám dlho vydrží.


Cieľový organizmus

Na zachytenie múch a iného lietajúceho hmyzu.


Oblasť použitia

Mucholapku je možné použiť vo všetkých vnútorných priestoroch, ako sú domácnosti, komerčné priestory, sklady, obchody, továrne, ale aj vo vonkajších ako sú napríklad terasy alebo pergoly. 


Aplikácia 

Zaveste rolu lepiaceho papiera na klinec alebo háčik na miesto častého výskytu múch, ideálne v blízkosti okien a svetelných zdrojov, ale mimo dosahu zvierat a detí. Potom odviňte cca 40-50 cm lepiaceho papiera. Akonáhle je mucholapka plná hmyzu, alebo pokiaľ sa vlastnosti lepidla znížia, odstrihnite spotrebovanú časť lepiaceho papiera nožnicami a odviňte ďalších 40-50 cm lepiaceho papiera.


Odporúčanie predajcu

Vo veľmi hmlistých a prašných priestoroch môže dôjsť k zhoršeniu lepivých vlastností. Na odstránenie lepidla z kože, rúk alebo odevu použite stolný olej.

Hmotnosť 0.5 kg