Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE HOLUBY 10 kg vrece

 
  • 1 z 2
 

Minerálno vitamínové krmivo 10 kg pre všetky kategórie holubov. Pridáva sa do bežnej kŕmnej dávky holubov, a tým pozitívne podporuje ich zdravotný stav. Obsah celého komplexu vitamínov a minerálnych látok napomáha zvyšovať znášku a podporuje oplodnenost a liahnivosť vajec, zaisťuje optimálny rast a vývoj kostry holubov, podporuje tvorbu imunitného systému, obmedzuje deformácie kýlu hrudnej kosti, podporuje štruktúru operenie holubov a výkonnosť holubov pri lete. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Dostupnosť K DORUČENIE ZA 5-7 DNÍ
Bežná cena €58,99
Ušetríte €12 (–20 %)
€46,99    
Kód tovaru 0327
Kategória Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky
Záruka 2 roky
 

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE HOLUBY 10 kg vrece

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný chov všetkých kategórií holubov, podporuje ich zdravý vývoj a dobrý zdravotný stav, 10 kg. Ak máte chov holubov a chcete im zaistiť plnohodnotný príjem všetkých dôležitých látok po celý rok, máme pre Vás väčšiu cenovo výhodné balenie. Minerálne krmivo sa pridáva do bežnej kŕmnej dávky holubov, a tým pozitívne podporuje ich zdravotný stav. Obsah celého komplexu vitamínov a minerálnych látok napomáha zvyšovať znášku a podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec. Holoubata sa vďaka nemu krásne vyvíjajú a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich optimálny rast, vývoj kostry i tvorbu imunitného systému. Dalším benefitom je, že obmedzujú deformácie kýlu hrudnej kosti, podporuje štruktúru operenie holubov a výkonnosť holubov pri lete. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do navlhčenej zrna či do gritu. Odporúčaná denná dávka v gramoch na 1 kg krmiva je uvedená v tabuľke nižšie. Jedna plná polievková lyžica obsahuje cca 30 g.

FIDMIX pre holuby

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Hmotnosť 10.5 kg
Kat. vitaminy Holuby
Kat. vitaminy 10 kg vrece
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.