Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE OKRASNÉ A EXOTICKÉ VTÁCTVO 10 kg vrece

 
  • 1 z 2
 

Minerály a vitamíny pre papagáje, kanáriky, andulky a iné okrasné a exotické vtáctvo 10 kg. Prispieva k nutričnému vyváženie kŕmnej dávky vzhľadom na potrebu živín. Podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, životaschopnosť a správny vývoj mláďat. Celkovo podporuje dobrý zdravotný stav okrasných a exotických vtákov. Podporuje preperenie a stimuluje tvorbu nádherného operenia vtákov. Prípravok obsahuje farbivá k dosiahnutiu sýtejších a žiarivejších odtieňov peria a probiotikum pre lepšiu činnosť tráviacej sústavy. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Dostupnosť K DORUČENIE ZA 5-7 DNÍ
Bežná cena €117,99
Ušetríte €20 (–17 %)
€97,99    
Kód tovaru 0316
Kategória Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky
Záruka 2 roky
 

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE OKRASNÉ A EXOTICKÉ VTÁCTVO 10 kg vrece

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný chov papagájov, anduliek a ďalšieho vtáctva, podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec,10kg. Jedná sa väčšia cenovo zvýhodnené balenie kvalitného doplnku stravy, ktorý prináša okrasné aj exotickému vtáctvu veľa benefitov. Minerálne krmivo s obsahom celého komplexu vitamínov a minerálnych látok prispieva k nutričnému vyváženie kŕmnej dávky vzhľadom na potrebu živín a podporuje celkový dobrý zdravotný stav exotického vtáctva. Mláďatá sa vďaka nemu krásne vyvíjajú a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich životaschopnosť i tvorbu imunitného systému. Vitamíny podporujú preperenie a stimulujú tvorbu nádherného operenia vtákov, pretože obsahujú farbivá k dosiahnutiu sýtejších a žiarivejších odtieňov peria. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do krmiva viď tabuľka nižšie. Jedna plná čajová lyžička obsahuje cca 5 g.

FIDMIX pre vtáky SK

Obsiahnuté vitamíny a minerály:

Vápnik, Fosfor, Sodík, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Vitamin C, Niacínamid, D-Pantotenan vápenatý, Biotin, Kyselina listová, Cholín, Betakaroten, L-lyzín, DL-metionín, Železo, Mangán, Zinok, Meď, Jód, Selén, Barviva: Lutein, Kanthaxanthin

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Hmotnosť 10.5 kg
Kat. vitaminy Papagáje a iné okrasné vtáky
Kat. vitaminy 10 kg vrece
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.