Vtáčia búdka BIRDY M

 
  • 1 z 3
 

Vtáčia búdka poskytujúca bezpečné prostredie pre hniezdenie vtáčikov s rozmermi 16,5x16x20 cm a s prístupovým otvorom Ø60 mm. Jedná sa o veľmi kvalitnú hniezdiacu búdku vybavenú otváracou strechou pre jednoduchú údržbu. Vtáčia búdka vyrobená z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
27.5.2022
Bežná cena €36,99
Ušetríte €14 (–38 %)
€22,99    
Kód tovaru 0359
Kategória Vtáčie búdky
Záruka 2 roky
 

Vtáčia búdka BIRDY M

Hniezdiaca búdka pre vtáky, HPL laminát, otváracia strecha pre ľahké čistenie, rozmery: 16,5x16x20 cm, prístupový otvor Ø60 mm. Jedná sa o perfektnú hniezdiacu búdku pre andulky, sýkorky a ďalšie vtáctvo. Vtáčia búdka môže byť umiestnená vo vnútri aj vonku na záhrade vďaka materiálu, ktorý má skvelé izolačné vlastnosti. Hniezdiaca búdka totiž poskytuje bezpečné a príjemné zázemie pri vysokých aj nízkych teplotách a pri všetkých poveternostných podmienkach. Čistenie vtáčej búdky zvládnete ľavou zadnou vďaka praktickej odklápacej streche. Vtáčia búdka vyrobená z materiálu nepodliehajúcemu hnilobe Vám bude slúžiť naozaj mnoho rokov.

Rozmery vtáčej búdky

Vonkajšie rozmery celé vtáčie búdky sú 16,5x16x20 cm. Priemer vletového otvoru je Ø60 mm.

Využitie vtáčej búdky

Vtáčie búdky je možné využiť na záhrade pre voľne žijúce vtáky, ako búdka pre sýkorky, škorce, vrabce, atď.
Chovatelia búdky radi používajú aj ako hniezdiace búdky pre andulky, papagáje, korely a ďalšie exotické vtáctvo priamo vo voliérach a klietkach.

Ptačí budka BIRDY

Údržba a čistenie vtáčej búdky

Vtáčia búdka vyrobená z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie však zvládnete behom chvíľky vďaka otváracej streche. Vtáčiu búdku je možné v prípade potreby tiež jednoducho rozložiť a môžete ju umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom k tomu, že je materiál vtáčej búdky hladký a naozaj ľahko sa čistí, je táto hniezdiaca búdka veľmi odolná proti napadnutiu rôznymi parazitmi.

Vlastnosti materiálu vtáčie búdky

Hniezdiaca búdka je vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Búdky vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplená vtáčia búdka tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Vtáčie búdky sú bezúdržbové a rýchlo sa montujú, bez akéhokoľvek náradia, vďaka patentovanému zámkovému systému. Hniezdiaca búdka neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť a tak nepodlieha hnilobe. Samotný materiál vtáci nemôžu poškodiť a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý vydrží dlhé roky.

Hmotnosť 1.5 kg