Doprava a platba

Plánujete u nás objednať tovar a zaujíma vás, s akými dopravcami spolupracujeme, aké možnosti platby ponúkame a tiež aké sú s týmito službami spojené poplatky? Potom ste tu správne! Zakladáme si na tom, aby bol tovar doručený čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie, a aby naši zákazníci boli dostatočne informovaní.

Doprava-domov-liahneme-sk

Máme skladom viac ako 30 000 kusov produktov, ktoré môžeme odoslať IHNEĎ!

(od objednania a to v pracovné dni)

Proces dopravy


SK - SLOVENSKÁ REPUBLIKA

  Spôsoby dopravy Hmotnosť cena do 200,- € cena nad 200,- €
Poplatok (vrátane DPH)
SP SK  Slovenská pošta - Balík na adresu do 30 kg 4,99,- €


ZDARMA

wedo_logo_p3  WE|DO kuriérska služba - HOME do 30 kg 8,99,- €
od 30kg 14,99,- € ZDARMA
DPD SK  DPD prepravná služba - Private  do 10 kg 9,99,- €
 do 30 kg 11,99,- €
 od 50 kg 19,99,- €

 

Uvedené ceny dopravy a platby sú platné pre štandardné objednávky
, ktoré je možné zabaliť do jednej zásielky. U nadrozmerných zásielok, ktoré sa spravidla skladajú z viacerých zásielok, Vás môžeme kontaktovať s ponukou ceny dopravy na základe veľkosti Vašej objednávky. U nami vybraného tovaru ponúkame dopravu zadarmo a dopravcu vyberáme individuálne podľa dostupných možností.

  Spôsoby platby Poplatok 
(vrátane DPH)
Na dobierku  Na dobierku  1.49,- €
Prevodom na bankový účet - SEPA platba na český účet v EUR Prevodom na bankový účet - SEPA platba na český účet v EUR ZADARMO

 

  
CZ - ČESKÁ REPUBLIKA

Do Českej republiky zasielame cez internetový obchod www.lihneme.cz.


Perfektný servis od nášho skladu až k Vašim dverám

Organizácia logistiky tovaru z e-shopu je komplexnou úlohou, a udržať ju na najvyššej možnej úrovni je naozaj náročná úloha. Z tohto dôvodu sme starostlivo vybrali prepravných partnerov, ktorí majú v tomto odvetví bohaté skúsenosti. To nám umožňuje zaručiť, že Vaše balíky budú doručené včas a v poriadku. Snažíme sa spojiť efektivitu s rozumnými nákladmi, aby sme Vám mohli ponúknuť nielen rýchlu, ale aj cenovo dostupnú možnosť doručenia. Naša široká škála prepravných možností Vám dáva voľnosť vo výbere. Chceme, aby ste mali možnosť vybrať si tú najvhodnejšiu cestu na doručenie Vašich objednávok.

Všetky objednávky odchádzajú priamo z nášho priestranného skladu, ktorý má rozlohu 2 000 m2. Vďaka tomu sme schopní udržiavať tovar na sklade, obratom reagovať na každú objednávku a dodávať ju s nadštandardnou rýchlosťou. Vaša spokojnosť je našou prioritou, a práve preto kladie naša logistická sieť silný dôraz na každý detail, aby sa Vaše objednávky dostali až k Vám domov so starostlivosťou, akú si zaslúžia.

Dopravca-foto


Pokiaľ narazíte na akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať

Veríme, že proces doručenia tovaru bude prebiehať v poriadku podľa vašich očakávaní. Avšak, ak si všimnete čokoľvek, čo by Vás nejakým spôsobom znepokojovalo, prosím, dajte nám vedieť. Vaša spätná väzba je pre nás úplne kľúčová, pretože nám pomáha neustále sa zdokonaľovať.