Samozavlažovací kvetináč STEFANPLAST NATURAL 80 antracit

 
  • 1 z 2
 

Samozavlažovací kvetináč, 
odnímateľná vnútorná podpera, 
z polypropylénu, 
kolieska pre ľahšiu manipuláciu, 
farba antracit, 
s objemom 66l, 
rozmery 80x40x34cm.

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€29,99    
Kód tovaru 0638
Kategória Potreby pre chovateľov
Záruka 2 roky
 

Samozavlažovací kvetináč STEFANPLAST NATURAL 80 antracit 

Kvetináč so samozavlažovacím systémom, z polypropylénu o objeme 66 l a rozmeroch 80x40x34cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Jeho dizajn pripomína štruktúru pravého ratanu. Tento kvetináč má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený systémom automatického zavlažovania a praktickými kolieskami, ktoré uľahčia presúvanie. Moderný ratanový dizajn v elegantnej farbe sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou a vytvorí s rastlinami zelenú oázu na relaxáciu.

Zavlažovací systém zaistí ideálnu zálievku

Unikátny zavlažovací systém sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali málo alebo veľa vody. Vďaka tomuto systému kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť.

gulliver-80-antracit-vybava

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Samozavlažovacie kvetináče ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

 

Hmotnosť 4 kg