Domček pre králiky s uzatvárateľnými dvierkami KERBL 36x36x40 cm

 

Drevený domček pre králiky,
morčatá, škrečky, činčily, osmáky
s uzatvárateľnou vstupnou rampou

s odklápacou strechou s odolným povrchom
vyvýšené nohy proti vlhkosti 
plastová podlážka pre ľahké čistenie
vhodný do klietky alebo vonkajšieho výbehu
s ochranným náterom

rozmery 36x36x40 cm

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€45,99    
Kód tovaru 0739
Kategória Domčeky pre králiky, morčatá a škrečky
Záruka 2 roky
 

Domček pre králiky s uzatvárateľnými dvierkami KERBL 36x36x40 cm

Drevený domček pre králiky s rozmermi 36x36x40 cm, s odklápacou strechou a praktickou plastovou podlahou pre ľahké čistenie. Ak hľadáte kvalitné drevený domček pre vaše králika, potom máme presne to, čo hľadáte. Domček je samozrejme vhodný aj pre morčatá, činčily, osmáky a ďalšie hlodavce. Tento atraktívny domček poskytne útulné zázemie aj úkryt, a je vhodný ako do klietky, tak aj do vonkajšieho výbehu.  Domček je vymazlený do posledného detailu počnúc od priestranných uzatvárateľných dvierok, odklápacie strechy bitúmenovým povrchom so strešnou fixáciou a plastové podlážky, ktoré uľahčia čistenie. V neposlednom rade má domček vyvýšené nôžky, ktoré zaistia odvetrávanie podlahy a ochránia domček pred vlhkosťou.

Domček ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

domček-pre-kralika_1

Vlastnosti materiálu domčeka

Domček je vyrobený z masívneho dreva a má hmotnosť 5 kg, disponuje tak vysokou stabilitou. Na zaistenie odvetrávania podlahy, je domček umiestnený na štyroch vyvýšených nožičkách. Pre ochranu pred vonkajšími vplyvmi je strecha domčeka pokrytá bitúmenovou krytinou. Napriek tomu odporúčame domček chrániť pred priamym dažďom. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.


Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1Domček pre králiky s uzatvárateľnými dvierkami KERBL 36x36x40 cm

Hmotnosť 6 kg