Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - dvojposchodová + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Štýlová dvojposchodová klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce o rozmeroch 115x60x118 cm pre interiérové použitie. Jedná sa o perfektnú drevenú klietku, ktorá je vybavená vyberateľnými trusníkmi pre ľahké čistenie a dvoma poschodiami, ktorých priechod je možné uzavrieť. Klietka je umiestnená na štyroch nohách s brzdou pre ľahšiu manipuláciu.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€329,99    
Kód tovaru 0427
Kategória Klietky
Záruka 2 roky
 

Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - dvojposchodová

Dvojposchodová drevená klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, pre interiérové použitie, vyberateľné trusníky pre ľahké čistenie, 113x60x92 cm. Ak hľadáte dostatočne priestrannú klietku pre svojich miláčikov, ktorá sa bude perfektne vynímať v každom interiéri, máte pred sebou jasného favorita. Drevená klietka poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vaši maznáčikovia sa môžu medzi jednotlivými poschodiami voľne pohybovať, alebo môžete priechod uzavrieť. Klietka veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickým vyberateľným trusníkom umiestneným na každom poschodí. Pre lepšiu manipuláciu je klietka umiestnená na štyroch nohách s brzdou.

Rozmery klietky

Vonkajšie rozmery celej klietky sú 115x60x118 cm.

Vybavenie klietky pre králiky

Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v tejto štýlovej klietke dostatok priestoru a pohodlia. Vaši maznáčikovia sa môžu medzi jednotlivými poschodiami voľne pohybovať, alebo môžete priechod uzavrieť. Nebude im chýbať ani dostatok svetla, pretože spodná časť klietky je vybavená plexisklom, ktoré znižuje vypadávanie hoblín z klietky. Zvyšok klietky je pre dobrý výhľad vyrobený z kvalitnej mriežky o hrúbke drôtu 2 mm s rozstupom drôtu 14 mm. Na každej nohe klietky je pripevnené koliesko s brzdou pre ľahšiu manipuláciu.

INDOOR DELUXE  2-1


Údržba a čistenie klietky

Čistenie klietky pre hlodavce zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčia vyberateľné plastové trusníky s výškou 6 cm, ktoré stačí z klietky vysuť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe klietky určite oceníte aj výklopnú strechu s fixáciou.

INDOOR DELUXE 2-2


Vlastnosti materiálu klietky

Dvojposchodová klietka vyrobená z dreva má hmotnosť cca 35 kg. V spodnej časti každého poschodia klietky je umiestnené plexisklo, ktoré znižuje vypadávanie hoblín z klietky. Zvyšok klietky je pre dobrý výhľad vyrobený z kvalitnej mriežky o hrúbke drôtu 2 mm s rozstupom drôtu 14 mm. Klietka pre králiky a ďalšie hlodavce je určená na umiestnenie do vnútorných priestorov. Drevená klietka je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - dvojposchodová

Hmotnosť 35 kg