Králikáreň KERBL ALFRÉD - koterec pre králiky a morčatá

 

Drevená králikáreň pre jedného králika, trpasličieho králika alebo iné malé hlodavce s rozmermi 116x45x62 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom pre jednoduché čistenie. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú dvoje dvierka a výklopná strecha.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €119,99
Ušetríte €27 (–22 %)
€92,99    
Kód tovaru 0477
Kategória Králikárne
Záruka 2 roky
 

Králikáreň KERBL ALFRÉD - koterec pre králiky a morčatá

Králikáreň, pre králika, trpasličieho králika alebo malé hlodavce, dvoje dvierka, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 116x45x62 cm. Ak hľadáte riešenie, ako ubytovať svojho králika, morča alebo iného hlodavca po celý rok, potom pre Vás máme bezva tip. Táto králikáreň má výborný pomer ceny a kvality. Drevená králikáreň poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému pozinkovanému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dvoje dvierka a výklopnú strechu.

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 116x45x62 cm, najmenšia vnútorná výška koterca je 40 cm, a tak poskytuje pohodlie pre jedného králika, trpasličieho králika, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne

Králikáreň je vybavená dvoma dvierkami a výklopnou strechou. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou o hrúbke drôtu 2 mm.

Kralikarna_Alfred


Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe králikárne určite oceníte aj odklápaciu strechu.

Králíkárna KERBL FRED 3


Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 14 kg. Strecha králikárne je pokrytá ochranným nepremokavým materiálom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. V zimnom období odporúčame králikáreň premiestniť do teplejších priestorov. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Králikáreň KERBL ALFRÉD - koterec pre králiky a morčatá

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Králikáreň Alfréd odporúčam každému hobby chovateľovi králikov alebo morčiat. Je skvelá pre jedného králika alebo morča, ak ho chcete mať celoročne vonku a nie ste práve zástancami zvierat vo vnútri v dome. Jej drevený dizajn neruší a skvele zapadne do záhrady alebo pod pripravený prístrešok.
Montáž je jednoduchá za pomoci obrázkového návodu. Každý ocení aj jednoduchý prístup do králikárne cez odklopnú strechu alebo dvoje predné dvierka. Výsuvný trusník sa väčšinou skloňuje v súvislosti s kurníkmi, ale táto králikáreň ho má tiež a je to naozaj skvelá vychytávka v čistení. Navyše vďaka pozinkovanej úprave trusník nepodlieha korózii. Jednoducho trusník vysuniete, umyjete, zasuniete a zvieratko má behom chvíľky čisto.
Ja, osobne, túto králikáreň odporúčam aj väčším chovateľom králikov z jedného dôvodu. Je skvelá pre králika, ktorého musíme dať do karantény, alebo pre gravidnú samicu. Králikáreň má dva oddiely. Veľký priestranný oddiel so zasieťovanými dvierkami, kde sa môže králičica voľne pohybovať a má prehľad o okolí a druhý menší krytý oddiel s plnými dvierkami, kde má dostatok súkromia na stavbu hniezda pre mladých. Králiča tak nebude rušená a môže v bezpečí priviezť mladé na svet."
Hmotnosť 15 kg