Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT PRO + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
 • 1 z 12
 

Drevená dvojposchodová králikáreň pre chov králikov a morčiat s rozmermi 118 x 61 x 130 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľnými trusníkmi pre ľahké čistenie, odolnou plastovou strechou proti poveternostným vplyvom a dvoma poschodiami, ktorých priechod je možné uzavrieť. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú štyri samostatné dvierka.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€290,99    
Kód tovaru 0425
Kategória Králikárne
Záruka 2 roky
 

Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT PRO

Dvojposchodová králikáreň, pre 2 králiky, trpasličie králiky alebo morčatá, štvory dvierka, plastová strecha, vyberateľné trusníky pre ľahké čistenie, 118 x 61 x 130 cm. Jedná sa o veľmi kvalitnú dvojposchodovú králikáreň, ktorá Vašim maznáčikom poskytne bezpečné zázemie. Králikáreň veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickým vyberateľným trusníkom umiestneným na každom poschodí. Obe poschodia králikárne sú voľne priechodné, priechod je však možné uzavrieť. Do králikárne budete mať jednoduchý prístup cez štvory samostatné dvierka, ktoré sú pre zvýšenie bezpečnosti opatrené druhým zámkom. Králikáreň je navyše vybavená aj bočnými dvierkami, ktorými králikovi môžete umožniť voľný vstup do výbehu (výbeh nie je súčasťou balenia).

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

 • Dvojposchodová králikáreň pre rôzne hlodavce 
 • Obe poschodia je možné jednoducho prepojiť sklopnou rampou 
 • Oddiel s krytým zázemím aj oddiel s priestorom na pohyb 
 • Môžete zrolovať zástenu proti nepriazni počasia 
 • Väčšiu bezpečnosť poskytujú dva zámky na dvierkach
 • Rýchle čistenie poschodí vďaka výsuvným trusníkom 
 • Bočné sklopné dvierka pre prechod do výbehu

❌ Zápory

 • Je tak skvelá, že sme doteraz žiadne nenašli

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 118 x 61 x 130 cm, výška spodného poschodia je 50 cm, výška na hornom poschodí je 59 cm. Dvojposchodová králikáreň poskytuje pohodlie pre dvoch králiky, trpasličie králiky, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne

Maznáčikovia budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Králiky môžu odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá im ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou. Táto časť s mriežkou je opatrená rolovacou zástenou pre ochranu pred nepriazňou počasia. Obe dve poschodia králikárne môžu byť priechodné alebo je možné jednotlivé poschodia od seba oddeliť a uzavrieť. Králikáreň má celkom štyri samostatné predné dvierka, ktoré sú pre zvýšenie bezpečnosti opatrené druhým zámkom. Králikáreň je vybavená tiež bočnými dvierkami, ktorými králikovi môžete umožniť voľný vstup do výbehu (výbeh nie je súčasťou balenia). Králikáreň je umiestnená na štyroch plastových nastaviteľných nôžkach.

APARTMENT PRO 1


Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčia vyberateľné trusníky s hĺbkou 5 cm umiestnené na každom poschodí králikárne, ktoré stačí vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť.

APARTMENT PRO 2


Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 36 kg. Strecha králikárne je vyrobená z plastu odolného proti poveternostným podmienkam. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Králikáreň dvojposchodová KERBL APPARTMENT PRO

Hmotnosť 39 kg