🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Králikáreň KERBL FRED - koterec pre králiky, morčatá a malé hlodavce

 

Drevená králikáreň pre jedného králika, zakrpateného králika alebo iné malé hlodavce s rozmermi 100x45x62 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom pre ľahké čistenie. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú dvoje dvierka a výklopná strecha.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
Bežná cena €103,99
Ušetríte €5 (–4 %)
€98,99    
Kód tovaru 0413
Kategória Králikárne
Záruka 2 roky
 

Králikáreň KERBL FRED - koterec pre králiky, morčatá a malé hlodavce

Králikáreň, pre 1 králika, zakrpateného králika alebo malé hlodavce, dvoje dvierka, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 100x45x62 cm. Ak hľadáte riešenie, ako ubytovať svojho králika, morča alebo iného hlodavca po celý rok, potom pre Vás máme bezva tip. Táto králikáreň má výborný pomer ceny a kvality. Drevená králikáreň poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému pozinkovanému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dvoje dvierka a výklopnú strechu.

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 100x45x62 cm, najmenšia vnútorná výška koterca je 40 cm, a tak poskytuje pohodlie pre jedného králika, zakrpateného králika, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne

Králikáreň je vybavená dvoma dvierkami a výklopnou strechou. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou o hrúbke drôtu 2 mm.

Králikáreň KERBL FRED 1

Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe králikárne určite oceníte aj odklápaciu strechu.

Králikáreň KERBL FRED 2


Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 14 kg. Strecha králikárne je pokrytá ochranným nepremokavým materiálom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. V zimnom období odporúčame králikáreň premiestniť do teplejších priestorov. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Králikáreň KERBL FRED

Hmotnosť 14 kg