Králikáreň KERBL FREDDY 116x45x62 cm

 

Drevená králikáreň pre jedného králika, zakrpateného králika alebo iné malé hlodavce s rozmermi  116x45x62 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom  pre ľahké čistenie. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú dvoje dvierka a výklopná strecha.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Bežná cena €119,99
Ušetríte €27 (–22 %)
€92,99    
Kód tovaru 0594
Kategória Králikárne
Záruka 2 roky
 

Králikáreň KERBL FREDDY 116x45x62 cm

Králikáreň, pre králika, zakrpateného králika alebo malé hlodavce, dvoje dvierka, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie , 116x45x62 cm. Ak hľadáte riešenie, ako ubytovať svojho králika, morča alebo iného hlodavca po celý rok, potom pre Vás máme bezva tip. Táto králikáreň má výborný pomer ceny a kvality. Drevená králikáreň poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému pozinkovanému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez  dvoje dvierka a výklopnú strechu.

Králikáreň ľahko zložíte  pomocou prehľadného obrázkového návodu (nižšie na stiahnutie).
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 116x45x62 cm , najmenšia vnútorná výška koterca je 40 cm, a tak poskytuje pohodlie pre jedného králika, zakrpateného králika, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne 

Králikáreň je vybavená dvoma dvierkami a výklopnou strechou. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou o hrúbke drôtu 2 mm. 

Návrh bez názvu (46)


Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe králikárne určite oceníte aj odklápaciu strechu .

Návrh bez názvu (44)


Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 14 kg. Strecha králikárne je pokrytá ochranným  nepremokavým materiálom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. V zimnom období odporúčame králikáreň premiestniť do teplejších priestorov. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Iste tiež oceníte plastové kryty nožičiek, ktoré zaisťujú ochranu pred vlhkosťou. 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKrálikáreň KERBL FREDDY

Hmotnosť 15 kg