Králikáreň KERBL HUTCH XXL VARIO + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Drevená králikáreň pre chov králikov alebo iných malých hlodavcov o rozmeroch 155x76x80 cm. Ide o luxusnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom pre ľahké čistenie, stojanom na seno a priestorom pre uschovanie kŕmenia a doplnkov. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú dvoje predné a jedny bočné dvierka a tiež výklopná strecha. 

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
29.4.2024
Bežná cena €376,99
Ušetríte €63 (–16 %)
€313,99    
Kód tovaru 0422
Kategória Králikárne
Záruka 2 roky
 

Králíkárna KERBL HUTCH XXL VARIO

Králikáreň, na chov králikov a iných hlodavcov, stojan na seno, vyberateľný trusník na ľahké čistenie, priestor na uschovanie kŕmenia, 155x76x80 cm. Ak hľadáte naozaj luxusnú jednoposchodovú králikáreň pre svojich králikov, potom nemôžete vybrať lepšie. Táto králikáreň má integrovaný uzatvárateľný stojan na seno, takže nemusíte pri každom doplnení sena králikáreň otvárať. V králikárni je tiež zabudovaný koterec, ktorý zaistí nerušený odpočinok pre vaše zvieratá a nad ním zároveň priestor na uschovanie kŕmenia a doplnkov. Králikáreň veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému plastovému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dve predné a jedny bočné dvierka.

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 155x76x80 cm, vnútorná výška koterca je 60 cm. Výška vyberateľného plastového trusníka je 6 cm.


Vybavenie králikárne

Táto luxusná králikáreň má zabudovaný koterec, ktorý zaistí nerušený odpočinok pre vaše zvieratá. Nad týmto kotercom je zároveň pripravený priestor na uschovanie kŕmenia a doplnkov. Králikáreň má integrovaný uzatvárateľný stojan na seno, takže nemusíte pri každom doplnení sena králikáreň otvárať. Vpredu sú dvoje samostatné dvierka, ktoré sú pre väčšiu bezpečnosť vybavené posuvnou západkou. Bočné dvierka umožňujú rozšíriť králikáreň o vonkajší výbeh, čím zvieratá získajú viac priestoru pre pohyb a hranie. Plastové nohy je možné nastaviť do požadovanej výšky.

HUTCH XXL VARIO 1


Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí výsuvný plastový trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe králikárne určite oceníte aj odklápaciu strechu.

HUTCH XXL VARIO 2


Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 35 kg. Strecha králikárne je pokrytá krytinou z plastu proti poveternostným vplyvom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

HUTCH XXL VARIO 3

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFKrálikáreň KERBL HUTCH XXL VARIO

Videonávod na montáž:

Hmotnosť 35 kg