Králikáreň s výbehom KERBL LUCKY 115x65x100 cm

 

Drevená králikáreň  pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce  s rozmermi 115×65×100 cm. Jedná sa o praktickú králikáreň s výbehom , ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom  pre ľahké čistenie. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú predné a bočné dvierka.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €239,99
Ušetríte €46 (–19 %)
€193,99    
Kód tovaru 0595
Kategória Králikárne
Záruka 2 roky
 

Králikáreň s výbehom KERBL LUCKY

Králikáreň s výbehom, na chov králikov, morčiat, činčil a iných hlodavcovvyberateľný trusník pre ľahké čistenie, rozmery 115×65×100 cm. Jedná sa výbornú králikáreň, ktorá je vybavená vonkajším výbehom . Vaši maznáčikovia tak môžu podľa potreby odpočívať vo vnútornom priestore alebo zdržiavať sa na vzduchu na zelenej tráve . Prístup do vonkajšieho výbehu môžete jednoducho uzavrieť pomocou vnútorných dvierok. Králikáreň veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému plastovému  trusníku

Králikáreň ľahko zložíte  pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736   (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Vybavenie králikárne

Králikáreň je vybavená štyrmi samostatnými dvierkami a výklopnou strechou výbehu . Disponuje pevnou mrežou s povrchom odolným proti okusu a kovovým spodným rámom proti vlhkosti.  Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni  dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať vo vnútri králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné  súkromie a prítmie alebo môže tráviť čas vo vonkajšom výbehu na zelenej tráve. 

Návrh bez názvu (47)


Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí výsuvný plastový trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. 

Návrh bez názvu (48)


Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 14 kgStrecha králikárne je pokrytá krytinou z bitúmenu proti poveternostným vplyvomNapriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok , aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Technické parametre

  • Materiál: drevo s ochranným náterom 
  • Rozmery: (dxv x š): 115 x 100 x 65 cm
  • Výška plastového šuplíka: 6 cm
  • Vnútorná výška: 50 cm

 

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFKrálikáreň s výbehom KERBL LUCKYHmotnosť 15 kg