Striekačka na bielenie KERBL, pozink. max 35 l + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Tlakový rozprašovač na 35 litrov 
jednoduchá obsluha a vysoká bezpečnosť 
jednoduché plnenie 
kombinácia s bežnými typmi kompresorov 
prevádzkový tlak 2 -3 bary 
maximálny prevádzkový tlak 5 barov 
prevádzka aj bez kompresoru 
trysky na všestranné použitie 
odolný pozinkovaný materiál 
dĺžka hadice až 10 metrov 
rozmery 78x40x51 cm

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
28.2.2024
Bežná cena €669,99
Ušetríte €40 (–5 %)
€629,99    
Kód tovaru 0523
Kategória Postrekovače
Záruka 2 roky
 

Striekačka na bielenie KERBL, pozink. max 35 l

Tlakový rozprašovač na bielenie, dezinfekciu a aplikáciu ochranných prostriedkov, pesticídov a biocídov, pozinkovaný, objem max. 35 litrov. Ide o všestranného pomocníka s veľmi jednoduchou obsluhou pre maximálnu bezpečnosť pri práci. Jednoducho naplníte požadovaným množstvom (max 35 litrov) roztoku, ktorý budete chcieť použiť a aplikujete na plochy. Pri plnení jednoducho nalejete tekutinu do lievika, kde sa nachádza sito na zachytenie prípadných nečistôt, aby sa neupchali trysky. Môžete pripojiť na bežný kompresor a aj po odpojení je možné striekačku ďalej používať. Zvolíte si, akú silnú hmlu budete aplikovať, napríklad nízku hmlu, ktorá nekontaminuje celý priestor stajne a iných ošetrených objektov. Nemusíte sa báť, že by sa nádoba tlakom časom poškodila, pretože postrekovač je vyrobený z veľmi odolného pozinkovaného materiálu a bude Vám slúžiť dlhé roky. Súčasťou balenia sú všestranné trysky, ktoré slúžia na aplikáciu rôznych typov roztokov a kvapalín a tým sa stáva striekačka univerzálnym rozprašovačom napríklad na bielenie stajní, na dezinfekciu a dezinsekciu, alebo na aplikáciu herbicídov a iné.

Všestranné využitie

Vďaka jedinečným tryskám a natlakovaniu môžete rozprašovač využívať na rôzne úkony ako sú bielenie stajní a hospodárskych stavieb, čistenie a dezinfekciu priestorov alebo na aplikáciu herbicídov a biocídov nielen v záhradách. Na ošetrenie dreva alebo aplikáciu ochranných prostriedkov proti korózii, alebo na čistenie motorov. Môžete ho aplikovať aj v chovoch zvierat, kde ho môžete využiť na ošetrenie paznechtov u kráv alebo kopýt u koní a iných úkonoch spojených s ošetrením zvierat.

postrik-plevelu_01

Jednoducho naplníte a ihneď používate

Táto skvelá striekačka obsahuje praktický lievik, ktorá je dosť priestranná na to, aby ste bez problémov naliali tekutiny aj z väčších nádob a to bezpečne a bez strát. Navyše lievik obsahuje praktické sito, ktoré zabráni prieniku nečistôt do barelu a následnému upchatiu trysiek. Bez starostí tak môžete striekačku používať a trysky sa nebudú upchávať nečistotami z okolia.

strikacka-kerbl_01Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFStriekačka na bielenie KERBL, pozink. max 35 l

 

Hmotnosť 23 kg
Maximálna náplň 35 l
Maximálna náplň bez kompresoru 25 l
Pracovný tlak 2-3 bary
Maximálny pracovný tlak 5 barov
Dĺžka hadice 10 metrov
Výška 78 cm
Šírka 40 cm
Dĺžka 51 cm