Hubenie ôs

Ponúkame veľmi účinné prípravky na ničenie ôs a osích hniezd. Na likvidáciu ôs môžete použiť sprej na osy, ktorý sa aplikuje do ovzdušia alebo napríklad na okná a parapety. Spreje na osy majú po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. Ak však hľadáte riešenie, ako zlikvidovať osie hniezdo alebo ako sa zbaviť osieho hniezda v blízkosti domu alebo pod strechou, potom rozhodne vyberte penu proti osám. Pena na osy je veľmi účinným, ale pritom bezpečným spôsobom, ako zničiť a odstrániť osie hniezdo. Pokiaľ teda premýšľate, ako na osy, ako sa zbaviť ôs v domácnosti alebo ako zlikvidovať osie hniezdo, potom odporúčame penu a sprej na osy práve z tejto kategórie.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • INSECTEN FREI SPRAY 400 ML Kód: 0378
  Sprej na muchy, osy, mole a mravce SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml - na aplikáciu na plochy a do ovzdušia
  SKLADOM (5 ks)

  Univerzálny prípravok na hubenie múch, mravcov, molí, ôs a švábov v domácnosti., 400 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s takmer okamžitým účinkom, účinná prírodná látka Chryzantéma cinerare folium Extrakt (Pyrethrine).

  Pôvodne: €13,29
  Ušetríte: €2,80 (–21 %)

  €10,49
 • SILENCE WESPENSCHAUM, 300 ml Kód: 0381
  Pena proti osám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml
  SKLADOM (5 ks)

  Pena na likvidáciu osích hniezd, 300 ml, BIO, bezpečné a jednoduché použitie = aplikácia formou postreku priamo na vchod osieho hniezda, s takmer okamžitým účinkom, účinná prírodná látka Chrysanthemum cinerariaefolium extract.

  Pôvodne: €17,99
  Ušetríte: €2 (–11 %)

  €15,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom