Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W

 

Umelá kvočna pre hydinu, 
kapacita pre 25 ks kurčiat, 
s termostatom, 
vyhrievací výkon 25W,

otočný gombík pre reguláciu teploty, 
výškovo nastaviteľné nohy, 
odvod tepla smerom dole,  
energeticky úsporná, napätie 24 V, 
adaptér do siete 230V, 
rozmery 30x30cm.

Dostupnosť OČAKÁVAME TOVAR 31.8.2024
€54,99    
Kód tovaru 0598
Kategória Potreby pre chovateľov
Záruka 2 roky
 

Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30 cm, 25W

Umelá kvočna s termostatom pre rôzne druhy hydiny, možnosť regulácie teploty, rozmery 30x30cm, vyhrievací výkon 25W, výškovo nastaviteľná, kapacita 25 ks kurčiat. Pokiaľ hľadáte umelú kvočnu, ktorá ide takmer sama, ktorú nemusíte strážiť a bude ľahko ovládateľná presne pre Vaše potreby, tak ste tu správne! Táto skvelá kvočna zaistí kuriatkam ideálne podmienky po vyliahnutí vďaka termostatu a nastaviteľnej teplote. To robí dosku energeticky ešte úspornejšiu než bežné vyhrievacie telesá na trhu. Výhrevná doska je odizolovaná tak, že odvádza teplo smerom dole a vytvára pod sebou tepelný vankúš. Kuriatka sa môžu k doske tiež bez obáv pritúliť. Teplotu je možné potom jednoducho regulovať vďaka otočnému gombíku a prispôsobiť ju kurčatám počas ich rastu. Doska je tiež výškovo nastaviteľná, takže ju môžete zvýšiť, keď kurčatá povyrastú. V balení dostanete aj adaptér do siete 230V.✅ Klady

  • Vhodná pre rôzne druhy hrabavej aj vodnej hydiny
  • Jedna z najúspornejších dosiek na trhu
  • Otočením gombíka jednoducho nastavíte teplotu
  • Termostat sa postará o stálu teplotu
  • Jednoduchá montáž, ktorú zvládne každý 
  • Flexibilné nastavenie výšky - dosku je možné aj nakloniť pre rôzne veľké kurčatá 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli


Zahreje kuriatka na mieru - nastavte si ideálnu teplotu!

Umelá kvočna obsahuje otočný gombík pre ľahkú reguláciu teploty podľa potreby. Jednoducho si navolíte požadovanú teplotu v závislosti od teploty v miestnosti a termostat sa postará o konštantnú teplotu. Doska sa nahrieva, kým nedosiahne požadovanú teplotu, a potom ju udržuje. Tento systém nahrievania je energeticky oveľa úspornejší ako bežné vykurovacie telesá. Dbajte na správne nastavenie teploty. Pokiaľ sú kuriatka pod vykurovacou doskou pritlačené k sebe, je teplota nízka. Pokiaľ sa pod vykurovacou doskou nezdržujú, alebo zdržujú okolo dosky, je teplota vysoká. Pri ideálnej teplote sú kuriatka rovnomerne rozmiestnené pod vykurovacou doskou. 


kerbl-cosyheat-canva_01


Kuriatka povyrástli? Výšku dosky je možné ľahko nastaviť 

Výškovo nastaviteľná doska bude pre Vaše kurčatá ideálna, pretože dosku môžete zvyšovať ako kurčatá povyrastú. Tak budú mať kuriatka neustále dostatok miesta na vyhrievanie a nebudú sa musieť pod doskou krčiť. Alebo ju môžete nastaviť na jednej strane vyššie pre väčšie kurčatá a na druhej strane nižšie pre menšie kurčatá, ak máte rôzne staré kuriatka. 

kerbl-cosyheat-2

Ukážka z praxe: 
vykurovacia-doska-cosyheat-ukazka-z-prax

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
Umelá kvočná s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W

Hmotnosť 2 kg