Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE ODCHOV A CHOV HYDINY 1 kg škatuľka

 
 

Minerálno vitamínové krmivo 1 kg umožňujúce úspešný chov a výkrm kurčiat, káčat, húsat, moriek a ostatnej mladej hydiny. Pridáva sa do bežnej kŕmnej dávky hydiny, a tým zlepšuje využitie krmiva. Mláďatá vďaka nemu rýchlejšie pribúdajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
19.4.2024
Bežná cena €3,19
Ušetríte €0,40 (–12 %)
€2,79    
Kód tovaru 0309
Kategória Žľabové kŕmidlá
Záruka 2 roky
 

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE ODCHOV A CHOV HYDINY 1 kg škatuľka

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm kurčiat, káčat, húsat a ostatnej hydiny, podporuje ich zdravý vývoj, 1 kg. Ak chcete, aby Vám mladá hydina krásne prosperovala, máme pre vás bezva tip. Minerálne krmivo s obsahom celého komplexu vitamínov a minerálnych látok, poskytuje hydine všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý vývoj. Mláďatá vďaka nemu krásne priberajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich optimálny rast, vývoj kostry aj tvorbu imunitného systému. Vitamíny sa pridávajú do bežnej kŕmnej dávky hydiny, ktorá väčšinou neposkytuje plnohodnotnú výživu, a tým zlepšujú využitie prijatého krmiva. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do bežnej kŕmnej dávky hydiny. Na začiatku odchovu alebo výkrmu používajte nižšiu dávku a postupne zvyšujte podľa veku hydiny až na hornú odporúčanú dávku krmiva FIDMIX viď tabuľka nižšie. Jedna plná polievková lyžica obsahuje cca 30 g.

Doporucene davky pro drubez

Obsiahnuté vitamíny a minerály:

Vápnik, Fosfor, Sodík, Lyzín, Metionín, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Niacinamid, D-Pantotenan vápenatý, Kyselina listová, Cholín, L-lyzín, DL-metionín, Železo, Mangán, Zinok, Meď, Jód, Selén

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Hmotnosť 1.2 kg
Kat. vitaminy Odchov kurčiat, kačic, husí
Kat. vitaminy 1 kg škatuľka