Šklbačka hydiny


Premýšľate o kúpe šklbačky hydiny a nemôžete sa rozhodnúť, ktorú šklbačku vybrať? U výberu šklbačky hydiny si treba uvedomiť, ako často a koľko kusov hydiny budete šklbať. Šklbačky hydiny sa rozdeľujú na 2 typy - šklbačka hydiny na vŕtačku a šklbačka hydiny bubnová.

Šklbačka hydiny na vŕtačku

Ak chováte hydinu a už Vás nebaví šklbať ručne, ale zároveň nechcete investovať do drahšie šklbačky na hydinu, tak Vám postačí šklbačka na vŕtačku. Jedná sa o najlacnejší variantu na trhu, ktorá Vašu prácu značne urýchli. Pred šklbaním hydinu vždy riadne sparte.


Šklbačka hydiny bubnová

Ak máte viac kusov hydiny a hľadáte najefektívnejší spôsob šklbanie, tak Vám môžem odporučiť bubnovú šklbačku. Bubnová šklbačka na hydinu je veľmi jednoduchá na manipuláciu a ušetrí Váš čas. Nezabudnite však pred šklbaním hydinu správne spariť.


Hodnoty pre správne sparenie hydiny

K správnemu sparenia ponorte hydinu do horúcej vody o teplote a čase viď tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože, a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. (Napríklad trhanie kože)

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.