Tekutý koncentrát k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev SCHOPF KOKZI DES Konzentrat, 1l - dezinfekcia na použitie na liahne, odchovne hydiny, klietky pre prepelice, kuríny atď.

 
  • 1 z 2
 

Vysoko koncentrovaný prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev, 1l koncentrátu = 100l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 250m2 (pri 1% aplikačnej koncentrácii), s účinkom podľa doby expozície, s dlhodobým a hlbinným účinkom, účinná látka Chlorkresol.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
3.6.2024
Bežná cena €39,99
Ušetríte €8 (–20 %)
€31,99    
Kód tovaru 0083
Kategória Čistenie a dezinfekcia
Záruka 2 roky
 

Tekutý koncentrát k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev SCHOPF KOKZI DES Konzentrat, 1l

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červov, lariev, tekutý koncentrát, dlhodobý účinok, 250m2, 1l, Chlorkresol. Ak hľadáte veľmi silný prípravok na dezinfekciu stajní, kurníkov, klietok alebo napríklad veterinárnej ordinácie, Máme pre Vás super tip. Tento univerzálny dezinfekčný prípravok spoľahlivo zlikviduje všetky vírusy, baktérie, plesne, ale aj kokcídie, červie vajíčka a larvy. Pripraviť si a používať túto dezinfekciu zvládne naozaj každý. Vysoko koncentrovaný prípravok je potreba bezprostredne pred aplikáciou najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať formou postreku na všetky požadované povrchy. Účinná látka prípravku zabezpečí dlhodobú a hlbinnú ochranu ošetrených miest.

✅ Klady

  • Silný koncentrát, ktorý dezinfikuje spoľahlivo
  • Zahubí všetko od vírusov až po larvy parazitov
  • Aplikácia je jednoduchá, stačí sa riadiť návodom 
  • Pôsobí dlho a preniká hlboko do škár
  • Skvelý prípravok na dezinfekciu liahní, kurníkov i stajní

❌ Zápory

  • Žiadne sme nenašli 


Cieľový organizmus

K hubeniu vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev - Účinne eliminuje napríklad výtrusovce Eimeria tenella, kokcídie rodu Isospora a tiež pľúcne červy rodu Dictyocaulus, červy napadajúce žalúdok a črevá rodu Trichostrongylus - Nematodirus - Haemonchus, pásové červy (Cestoden) a vajíčka roztočov.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj na bitúnkoch, v hospodárskych usadlostiach, v skladoch alebo aj u inseminačných a veterinárnych staníc, v útulkoch pre zvieratá alebo na dezinfekciu inkubátorov, odchovní a klietok pre zver, atď.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 1000 mililitrovom balení vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 400 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použití celého balenia vystačí na 250 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku KOKZI DES KONZENTRAT


Príklad roztoku pre formu postreku - 1% aplikačnej koncentrácie: na ošetrenie 250m² treba zmiešať 1000ml prípravku KOKZI DES Konzentrat so 100 litrami vody. 


Aplikácia

Pred dezinfekciou je nutné vyviesť zvieratá zo stajní plochu dôkladne očistiť. Zakryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 400ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčný účinok, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Odporúčame plochy po dezinfekcii opláchnuť vodou. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače


Účinnosť

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev má po aplikácii svoj expozičný čas, ktorý treba zachovať, aby sa dosiahlo dlhodobých účinkov prípravku.


Odporúčania predajca

POZOR! Neaplikujte na zvieratá a krmivo! Nepoužívajte pre aplikáciu zahmlovacie zariadenia. Pri vyšších aplikačných dávkach od 400ml/m2 je treba zaistiť dostatočné vetranie. Výrobca neprijíma zodpovednosť v súvislosti s aplikáciou alebo v súvislosti s použitím, pretože je to mimo jeho vplyv.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFKOKZI DES KONZENTRAT, 1L - SK etiketa

Hmotnosť 1.2 kg
Kat. desinsenkce Vírusy, plesne, baktérie, Kokcídie, larvy, červej vajíčka
Desinfekce Vírusov, plesní a baktérií, Kokcídií, lariev, červých vajiec