Pena proti osám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml

 
 

Pena na likvidáciu osích hniezd, 300 ml, BIO, bezpečné a jednoduché použitie = aplikácia formou postreku priamo na vchod osieho hniezda, s takmer okamžitým účinkom, účinná prírodná látka Chrysanthemum cinerariaefolium extract.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€15,99    
Kód tovaru 0381
Kategória Hubenie ôs
Záruka 2 roky
 

Pena proti osám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml

Prípravok na likvidáciu osích hniezd, pena, bezpečné a jednoduché použitie, takmer okamžitý účinok, šetrný k životnému prostrediu, 300 ml. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zlikvidovať osie hniezdo, potom pre Vás máme skvelé riešenie! Pena proti osám je veľmi účinnou a pritom bezpečnou formou, ako sa zbaviť osieho hniezda. Penu stačí aplikovať priamo na vchod osieho hniezda, čím osie hniezdo zatarasí a zabráni osám v odlete. Pena pôsobí efektívne vďaka okamžite účinkujúcej látke Chrysanthemum cinerariaefolium extract.


Cieľový organizmus

Na ničenie ôs.


Oblasť použitia

Osie hniezda okolo aj vo vnútri domu.


Vlastnosti prípravku

Pena na ničenie vos účinkuje ako kontaktný jed. Pena zatarasí osie hniezdo, čím zabraňuje osám v odlete. Po aplikácii sa pena rozširuje v dutine hniezda a zostáva stabilná po dobu niekoľkých hodín. Potom sa pena začne rozkladať, zanechá ale na hniezde vrstvu vosku s naviazanou účinnou látkou, aby sa predĺžil hubiaci účinok. Osy, ktoré neboli pri aplikácii v hniezde uhynú pri kontakte s penou.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 300 mililitrovom balení vo forme peny, ktorá je pripravená na okamžité použitie.


Aplikácia

Aplikujte penu pomocou trysky zo vzdialenosti 20 cm priamo na vchod osieho hniezda. Potom aplikujte penu rovnomerne aj na povrch celého hniezda. Hniezdo odstráňte až po niekoľkých hodinách.


Účinnosť

Prípravok na likvidáciu ôs v hniezdach pôsobí kontaktne a účinok sa dostaví do 30 minút.


Odporúčanie predajca

POZOR! Aplikáciu vykonávajte vždy s ohľadom na bezpečnosť v ochrannom odeve a včelárskej kukle alebo inej vhodnej pokrývke hlavy av rukaviciach! Aplikujte penu na osie hniezdo najlepšie pri nízkych teplotách napr. v ranných hodinách alebo pri zotmení. V tom čase sa nachádza väčšina vos v hniezde.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml

Hmotnosť 0.4 kg
Kat. desinsenkce Osy