Prepravka pre vtáky a malé hlodavce KERBL 21x15x14 cm

 
  • 1 z 2
 

Prepravka pre vtáky, 
vhodná aj pre malé hlodavce, 
z pevného plastu, 
biela kovová mriežka, 
vrchné otváranie, 
praktická rukoväť, 
rozmery 21x15x14cm. 

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€5,99    
Kód tovaru 0778
Kategória Klietky a voliéry pre vtáky
Záruka 2 roky
 

Prepravka pre vtáky a malé hlodavce KERBL 21x15x14 cm

Prepravka pre vtáky a pre malé hlodavce, odolný plast, kovová mriežka, rozmery 21x15x14 cm. Pokiaľ hľadáte praktickú prepravku pre svojho operenca alebo pre škrečka, tak ste tu správne. Táto prepravka Vám poslúži nielen pri ceste k veterinárovi, ale aj na výstavách alebo napríklad len na výlet so svojim maznáčikom. Prepravná klietka je vyrobená z odolného plastu az kovovej mriežky a tak bude Váš maznáčik v bezpečí. Praktická rukoväť navyše poskytne možnosť pohodlne prepravku nosiť v ruke.

Pre aké zvieratá je prepravka vhodná? 

Prepravná klietka je určená pre vtáčikov, menšie papagáje a malé hlodavce. Vonkajšie rozmery prepravnej klietky sú 21x15x14 cm. Dbajte na to, aby mal maznáčik v prepravke dostatok miesta, obzvlášť papagáje by mali mať možnosť pohodlne zasadnúť na bidielko.

prepravka-pro-ptaky-a-hlodavce-kerbl_01-text


Materiál a výbava prepravky

Prepravka je zložená z odolného plastového dna, bočníc az kovovej mriežky, ktorá nielen chráni maznáčika, ale zaisťuje aj prúdenie vzduchu. Na vrchnej strane prepravky sa nachádzajú priestranné dvierka, cez ktoré môžete s maznáčikom manipulovať. Pre ešte väčšie pohodlie môžete prepravku vystlať novinami, utierkami, alebo drevitou vatou, ktorá poskytne útočisko najme malým hlodavcom, ako sú škrečky. Papagáje a vtáčiky môžu byť náchylné na chlad a prievan a preto odporúčame prepravku v chladnejšom počasí zakryť tenšou látkou (nie je súčasťou balenia). Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza praktická rukoväť.

Hmotnosť 0.5 kg