Drviče a mlynčeky na ovocie

Drviče, mlynčeky a odšťavovače na ovocie z našej ponuky Vám umožnia jednoduchú výrobu domácich ovocných štiav, džúsov, muštov, vín a iných zdravých pochutín. Pri príprave domácej ovocnej šťavy oceníte drvič ovocia, ktorý jablká, hrušky či hrozno dostatočne jemne nadrví, aby ste z nich neskôr mohli ľahko vylisovať šťavu, mušt, či víno. V domácnosti určite oceníte ručný mlynček – odšťavovač na ovocie, vďaka ktorému budete mať počas chvíle pripravenú domácu ovocnú alebo zeleninovú šťavu. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného drviča alebo mlynčeka na ovocie pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Drtič na ovoce3 + Darček zdarma Kód: 0384
  Drvič na ovocie CLEO MF-15L
  SKLADOM (>5 ks)

  Drvič ovocia na výrobu domácej šťavy či muštu, umožňuje jednoduchú prípravu hrozna, jabĺk, hrušiek a ďalšieho ovocia na lisovanie a muštovanie. Drvič na ovocie je vybavený objemnou násypkou s kapacitou 15 l a s jeho pomocou teda dokážete spracovať až 200kg ovocia/hod. Drvič ovocia je dodávaný s valcami vhodnými na drvenie hrozna a iných bobuľovín a ako darček navyše obdržíte aj valce s nožmi, ktoré Vám bez veľkej námahy umožnia spracovať aj jablká, hrušky a ďalšieho ovocia. Rozmery drviča: 85x55x34 cm.

  Pôvodne: €194,99
  Ušetríte: €38 (–19 %)

  €156,99
 • SRT 01 Kód: 0385
  Odšťavovací mlynček na ovocie CLEO SMR-01
  SKLADOM (>5 ks)

  Odšťavovací mlynček na ovocie predstavuje perfektného pomocníka na výrobu domácich štiav, marmelád a ovocných pyré pre deti i dospelých. Kompaktný a ľahko použiteľný odšťavovací mlynček na ovocie Vám zaistí neustály prístup k čerstvým šťavám plných vitamínu, bez konzervačných látok, farbív a s istotou použitia kvalitných surovín. Ručný mlynček je ideálny na spracovanie mäkkého ovocia ako sú marhule, hrušky, slivky, broskyne, paradajky, apod.

  Pôvodne: €26,99
  Ušetríte: €4 (–15 %)

  €22,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom