Drvič na ovocie CLEO MF-15L

 
  • 1 z 3
 

Drvič ovocia na výrobu domácej šťavy či muštu, umožňuje jednoduchú prípravu hrozna, jabĺk, hrušiek a ďalšieho ovocia na lisovanie a muštovanie. Drvič na ovocie je vybavený objemnou násypkou s kapacitou 15 l a s jeho pomocou teda dokážete spracovať až 200kg ovocia/hod. Drvič ovocia je dodávaný s valcami vhodnými na drvenie hrozna a iných bobuľovín a ako darček navyše obdržíte aj valce s nožmi, ktoré Vám bez veľkej námahy umožnia spracovať aj jablká, hrušky a ďalšieho ovocia. Rozmery drviča: 85x55x34 cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€129,99    
Kód tovaru 0384
Kategória Drviče na ovocie
Záruka 2 roky
 

Drvič na ovocie CLEO MF-15L

Drvič na ovocie vhodný na drvenie hrozna, jabĺk, hrušiek a ďalšieho ovocia, kapacita 15 l, hodinový výkon až 200 kg/hod. Ak hľadáte univerzálny drvič ovocia na výrobu štiav alebo muštu z vlastné záhrady, potom si nemôžete vybrať lepšie. Šrotovník na ovocie umožňuje jednoduchú prípravu ovocia na lisovanie a muštovanie. Drvič na ovocie dokážete hravo zmontovať a dokonca si môžete podľa svojich potrieb ľahko meniť dva druhy drviacich valcov. Drvič ovocia je totiž dodávaný s valcami vhodnými na drvenie hrozna a iných bobuľovín, ale ako darček navyše obdržíte aj valce s nožmi, ktoré sú ideálne na drvenie jabĺk, hrušiek a ďalších jadrovín a kôstkovín. Ručný mlynček na ovocie je vyrobený z kvalitných materiálov a umožňuje používanie po mnoho rokov.

Na čo sa drvič ovocia využíva

Drvič ovocia umožňuje ľahko a efektívne pripraviť ovocie na lisovanie, muštovanie alebo odšťavovanie. Pomocou ručného drviča jednoducho pripravíte ovocie na ideálnu veľkosť a konzistenciu pre jeho ďalšie spracovanie. Rozdrvené ovocie zostáva šťavnaté, a preto ho tiež môžete využiť ako kŕmenie pre zvieratá.

Na aké druhy ovocia je drvič vhodný

Drvič ovocia obdržíte s namontovanými valcami, ktoré sú vhodné na drvenie hrozna. Ako darček dostanete navyše príslušenstvo - drviace valce s nožmi, ktoré umožňujú drvenie jabĺk, hrušiek, marhúľ, broskýň, nektáriniek, sliviek, blum, apod. Väčšie ovocie je vhodné pred drvením najprv rozpoliť, menšie ovocie môžete drviť vcelku. Kôstkoviny ako sú marhule, slivky, broskyne, atď. odporúčame pred drvením najskôr vykôstkovať.

Drvic na ovocie

Ako drvič na ovocie funguje

Ovládanie drviča na ovocie je úplne intuitívne. Pod šrotovník na ovocie stačí umiestniť dostatočne veľkú nádobu s objemom aspoň 50 l. Do násypky potom naplníte požadované ovocie, ktoré valce vo vnútri násypky rozdrví pomocou ručného otáčania rukoväte na požadovanú konzistenciu. Výhodou ručného drviča na ovocie je, že ho môžete ľahko previesť a používať úplne kdekoľvek bez nutnosti prístupu k elektrickej energii.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFDrvič na ovocie MF-15L

Hmotnosť 9 kg