Elektrický šrotovník na obilie ET - HP 0,75kW + v balení DARČEK v hodnote 29,99€

 
  • 1 z 4
 

Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 0,75 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 15-115kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 20l. Elektrický šrotovník na obilie ET je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€159,99    
Kód tovaru 0272
Kategória Šrotovníky na obilie
Záruka 2 roky
 

Elektrický šrotovník na obilie ET - HP 0,75kW

Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 15-115kg/hod podľa hrubosti sita, 20l zásobníkový barel, výkon 0,75kW. Tento menší ľahko prenosný šrotovník je veľmi obľúbený u chovateľov. Šrotovanie obilia, strukovín, kukurice, ryže a ďalších plodín, zvládnenete s týmto šrotovník ľavou zadnou. Elektrický šrotovník má veľmi výkonný motor s ochrannou proti prehriatiu, takže sa do šrotovania môžete pustiť naplno a všetko pobeží ako po masle. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Výborné na tomto šrotovníku je, že namletý šrot si môžete ihneď uskladniť v 20l zásobníkovom barele a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Údržba šrotovníka zaberie len chvíľočku a vydží Vám niekoľko rokov.

✅ Klady

  • Testované v praxi
  • Pri používaní nepráši
  • Veľký uzatvárateľný barel na zmes 
  • Ľahký a jednoducho prenosný 
  • Praktický darček k šrotovníku zadarmo 
  • Nenáročný na údržbu

❌ Zápory

  • Pri testovaní sme žiadne zápory nenašli


Násypka šrotovníka

Násypka šrotovníka je v tvare lievika, ktorý automaticky napomáha plynulému pohybu šrotovanej suroviny dovnútra smerom k nožom, ktoré surovinu zošrotujú na požadovanú hrubosť podľa zvoleného sita.

Elektrický šrotovník je vhodný na šrotovanie kukurice, pšenice, ovsa, raže, jačmeňa, ryže, prosa, fazule, hrachu a iných plodín. Je možné používať aj na šrotovanie sladu na výrobu piva, či k spracovaniu bylín a plodov pre prípravu čajov.

ET b

POZOR! - nie je určený pre spracovanie olejnín (upchali by sa sitá).


Výkon šrotovníka

Výkon šrotovníka sa odvíja od zvolenej hrubosti daného sita a pohybuje sa v rozmedzí 15 - 35 - 80 - 115kg/hod - čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť šrotovania. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Celkom budete teda mať k dispozícii 4 sitá.

srotovnik-darcek-sita-li-lia

Zásobníkový barel na šrot

Akonáhle bude surovina zošrotovaná podľa zvoleného sita na požadovanú hrubosť, prepadne do zásobníkového barelu, ktorý má objem 20l. Po ukončení šrotovania je možné barel uzavrieť vekom s poistným zámkom a v tomto barele suroviny uchovávať po dobu potreby.

Zásobníkový barel na šrot ET


Ukážka z praxe

Praxe_srotovnik_et


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF Elektrický šrotovník na obilie ET - HP 0,75kW

Hmotnosť 8 kg
Kat. šrotovníky 0,75kw
Kat. šrotovníky 20l