Šrotovníky na obilie MILL

Ponúkame šrotovníky na obilie značky MILL, alebo tiež ako šrotovník, šroťák na obilie alebo šrotovač obilia. V našej ponuke nájdete elektrické mlynčeky MILL na obilie a barely MILL ako doplnkový tovar. Elektrický šrotovník na obilie je vhodný na šrotovanie kukurice, pšenice, ovsa, raže, jačmeňa, ryže, prosa, fazule, hrachu a iných plodín. Mlynčeky na obilie je možné využívať nielen na šrotovanie obilia, ale aj na šrotovanie sladu na výrobu piva, či na spracovanie bylín a plodov na prípravu čajovElektrický mlynček MILL ponúkame vo viacerých veľkostiach a s rôznymi výkonmi. Môžete tu nájsť malý šrotovník na obilie pre svoje domáce potreby alebo aj väčšie varianty. Výhodou šrotovníka na obilie býva zásobníkový barel, do ktorého sa pomleté ​​obilie priamo uskladňuje. V našej ponuke môžete zakúpiť zásobníkové barely MILL na šrot z pevného plastu, s kapacitou 20 - 50 litrov. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného produktu pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať. 
 
 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • ETS + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0205
  Elektrický šrotovník na obilie ETS - HP 1,5kW + v balení DARČEK a DOPRAVA ZDARMA v hodnote 34,98€
  SKLADOM (>5 ks)

  Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 1,5 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 25-200kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 50l. Elektrický šrotovník na obilie ETS je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

  €219,99
 • ETM + Darček zdarma Kód: 0204
  Elektrický šrotovník na obilie ETM - HP 1,2kW + v balení DARČEK v hodnote 29,99€
  SKLADOM (>5 ks)

  Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 1,2 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 25-170kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 50l. Elektrický šrotovník na obilie ETM je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

  €185,99
 • ET + Darček zdarma Kód: 0272
  Elektrický šrotovník na obilie ET - HP 0,75kW + v balení DARČEK v hodnote 29,99€
  SKLADOM (>5 ks)

  Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 0,75 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 15-115kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 20l. Elektrický šrotovník na obilie ET je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

  €159,99
 • MLYNEK ETA + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0539
  Elektrický mlynček na múku ETA - HP 1,5kW + v balení DARČEK a DOPRAVA ZDARMA v hodnote 34,98€
  OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA

  Vysokootáčkový mlynček na mletie obilnín a strukovín pre ľudskú spotrebu, určený na namletie vlastnej múky. Elektrický mlynček s výkonom 1,5 kW s dlhou životnosťou a tepelnou ochranou proti prehriatiu. Hodinový výkon 4 - 40 kg/hod podľa použitého sita a druhu obilniny/strukoviny. Elektrický mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkom o kapacite 20l. Elektrický mlynček na múku je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

  €359,99
 • barel ke srotovniku 50l Kód: 0653
  Barel s vekom k šrotovníku MILL - 50l
  SKLADOM (3 ks)

  Barel s vekom k šrotovníku z plastového materiálu, s objemom 50 l, a s poistným zámkom na bezpečné skladovanie surovín. Barel je univerzálny a je možné ho prikúpiť k modelom šrotovníkov: ETS - HP 1,5  kW, ETM - HP 1,2 kW a ET - HP 0,75 kW.

  €46,99
 • barel ke srotovniku 20l Kód: 0652
  Barel s vekom k šrotovníku MILL - 20l
  SKLADOM (>5 ks)

  Barel s vekom k šrotovníku z plastového materiálu, s objemom 20 l, a s poistným zámkom na bezpečné skladovanie surovín. Barel je univerzálny a je možné ho prikúpiť k modelom šrotovníkov: ETS - HP 1,5  kW, ETM - HP 1,2 kW a ET - HP 0,75 kW.

  €26,99

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom