Elektrický mlynček na múku ETA - HP 1,5kW + v balení DARČEK a DOPRAVA ZDARMA v hodnote 34,98€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
 

Vysokootáčkový mlynček na mletie obilnín a strukovín pre ľudskú spotrebu, určený na namletie vlastnej múky. Elektrický mlynček s výkonom 1,5 kW s dlhou životnosťou a tepelnou ochranou proti prehriatiu. Hodinový výkon 4 - 40 kg/hod podľa použitého sita a druhu obilniny/strukoviny. Elektrický mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkom o kapacite 20l. Elektrický mlynček na múku je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €399,99
Ušetríte €40 (–10 %)
€359,99    
Kód tovaru 0539
Kategória Mlynčeky na múku
Záruka 2 roky
 

Elektrický mlynček na múku ETA - HP 1,5kW

Mlynček na obilniny, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 4 - 40kg/hod podľa hrubosti sita, 20l zásobníkový barel, výkon 1,5 kW. Tento praktický mlynček je ľahko prenosný a veľmi obľúbený pri domácom spracovaní surovín na získanie vlastnej múky na pečenie alebo varenie. Mletie múky vďaka mlynčeku zvládnete ľavou zadnou a behom chvíľky si tak pomeliete vlastnú a kvalitnú pšeničnú, ražnú alebo kukuričnú múku s hrubosťou, akú si sami zvolíte. Tento elektrický mlynček má veľmi výkonný motor s ochranou proti prehriatiu, takže sa do mletia môžete pustiť na plno. Elektrický mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. Veľkým benefitom tohto elektrického mlynčeka je, že si namletú múku môžete ihneď uskladniť v 20 l zásobníkovom bareli a uzavrieť vekom. Údržba tohto mlynčeka je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná, pričom mlynček Vám bude spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.

Perfektný pomocník nielen do kuchyne

Pečiete si vlastný chlieb alebo máte vášeň pre varenie a prípravu dezertov? Náš mlynček bude u Vás v kuchyni ako ryba vo vode, či už budete potrebovať čerstvo pomletú múku pre Váš chlieb, hrachovú múku na zahustenie omáčky alebo ryžovú múku na domáce bezlepkové sušienky. Okrem toho ho možno použiť aj na prípravu kŕmnej zmesi (šrotu) pre hospodárske zvieratá a využiť tak jeho všestrannosť použitia.

mlynek-na-mouku

Šikovný mechanizmus mletia

Mlynčekveľmi múdro navrhnutú násypku v tvare lievika a inteligentný mechanizmus, ktorý automaticky napomáha plynulému pohybu suroviny dovnútra smerom k nožom, kde dochádza k ich pomletiu. Táto vnútorná časť mlynčeka je vyrobená z masívnej nerezovej ocele, rovnako ako sitá a nože, ktoré sú súčasťou. Ostatné časti sú z kvalitného pevného plastu, ktorý je vhodný na potravinárske účely.

Expresná rýchlosť a efektivita

Budete nadšení, ako rýchlo a efektívne si poradí aj s väčším množstvom surovín, a to vďaka jeho silnému motoru 1,5kW a špeciálne navrhnutým drviacim nožom pre optimálne mletie suroviny na výrobu múky. Jeho výkon sa pohybuje v rozmedzí 4 - 7 - 20 - 40 kg/hod a odvíja sa od zvolenej hrubosti sita, čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť mletia. Tento vysokootáčkový mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. S takouto výbavou si doma pomeliete múku od hrubej a až po extra jemnú.

sita-k-mlynceku-darcek-eta_01


Od zrnka pšenice až po fazuľu

S elektrickým mlynčekom pomeliete všetky obilniny, na aké si spomeniete, ako je pšenica, raž, jačmeň, ryža alebo pohánka. Hravo si poradí aj so strukovinami ako je hrach, šošovica, fazuľa, alebo cícer a mnohé ďalšie, pričom pri svojej funkcii nevytvára okolité nečistoty ani nepríjemný prach. Behom chvíle si tak vytvoríte napríklad vlastnú bezlepkovú múku za zlomok ceny, než zakúpite v obchode.

POZOR! - nie je určený na spracovanie olejnín (upchali by sa sitá).

mlynek-na-mouku-ok

Praktické skladovanie, ktoré Vás nadchne

Napadlo Vás niekedy, že v mlynčeku môžete múku aj skladovať? Že nie? S týmto skvelým mlynčekom, žiadny problém. Pri rozomletí surovina prepadne do zásobníkového barelu s objemom 20l, ktorý je možné uzavrieť vekom s poistným zámkom a múku v tomto bareli môžete skladovať podľa potreby. Uzatvárateľné veko chráni múku pred škodcami ako sú mole, a zabraňuje, aby múka nasiakla vlhkosť z okolia. Vďaka tomuto skladovaniu Vám múka vydrží krásne čerstvá a kyprá.

mlenk-na-mouku

 Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Elektrický mlynček na múku ETA - HP 1,5kW
 

 

Hmotnosť 9.5 kg