Kočík pre psov 2v1 PAWHUT D00-123BU, tmavo modrý

 

Kočík 2v1 pre psov do 10kg, 
tiež ako prenosná taška, 
nastaviteľné madlo kočíka, 
oceľový rám, poťah z tkaniny Oxford, 
predné a zadné sieťované okienka
skladacia 4 stupňová strieška,
sieťované dvierka na zips

polstrovaná ležacia plocha, 
vo vnútri koša 2 bezpečnostné vodítka 
2 otáčacie predné kolesá s pružinami,
2 pevné zadné kolesá s brzdami, 

rozmery koša s baldachýnom 73x40x59cm, 
vnútorné rozmery koša 53x36x20cm, 
celkové rozmery kočíka 99x62x106cm.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€109,99    
Kód tovaru 0903
Kategória Kočíky pre psov
Záruka 2 roky
 

Kočík pre psov 2v1 PAWHUT D00-123BU, tmavomodrý

Kočík 2v1 pre psov do 10kg a dĺžky tela 48 cm, ako prenosná taška, skladacia strieška, celkové rozmery 99x62x106 cm. Pokiaľ máte malého alebo nemohúceho psa, istotne oceníte kočík pre psov, ktorý Vám umožní chodiť na prechádzky so psom bez obmedzenia. Praktický kočík 2v1 s nastaviteľným madlom v sebe ukrýva ešte prenosnú tašku a tak je možné svojho psa vziať so sebou aj do ťažko dostupných miest. Štvorstupňová skladacia strieška obsahuje madlo, nosenie tak bude pohodlné a Váš pes bude mať vďaka sieťovanému priezoru striešky a sieťovaným dvierkam na zips vpredu kočíka skvelý výhľad. Pes bude vo vnútri kočíka v pohodlí, ktoré mu poskytne polstrované dno a dve fixačné vodítka ho udržia bezpečne na mieste. Bezpečnosť celého kočíka podčiarkujú dve brzdy na zadných kolesách, ktoré pomôžu pri manipulácii so psom. Predné dvojité otočné kolesá ponúkajú stabilitu a navyše vďaka pružinám je kočík oveľa pohodlnejší a vhodný do terénu. Pri bicykloch sa nachádza veľké úložné vrecko pre psie potreby, ako je vodítko, fľaša s vodou a ďalšie. A pokiaľ kočík práve nevyužívate, alebo ho chcete previezť autom, ľahko a rýchlo ho zložíte. 

Kočík pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Pre aké psy je svojimi rozmermi kočík vhodný? 

Tento kočík je ideálnym prostriedkom na prepravu menších psov, ako sú mops, bišónik a ďalšie psy do 10kg s dĺžkou tela do 48 cm. Je ideálny pre psov, ktorí neudržia tempo, rýchlo sa unavia, alebo sú zdravotne obmedzené v pohybe. 

kocarek-pre-psy-2v1-pawhut-d00-123bu-tmavo-modry-text-1

Využitie inovatívneho kočíka pre psov 2v1

Toto spojenie kočíka a prenosnej tašky je naozaj skvelým riešením nielen na prechádzky, ale aj na cestovanie so psom. Taška skvele poslúži ako miesto na oddych pre psa napríklad na hotelovej izbe. Vo verzii kočíka môžete na prechádzky po meste, v parku aj v členitejšom teréne bez obmedzenia pohybu Vášho psa. Pohodlnú jazdu v teréne zaistia dvojité otočné predné kolesá s pružinami a zadné pevné kolesá, ktoré je možné zaistiť dvoma brzdami. Navyše si môžete nastaviť výšku madla kočíka podľa Vašich potrieb. 

kocarek-pre-psy-2v1-pawhut-d00-123bu-tmavo-modry-text-2

Bezpečné a pohodlné vybavenie kočíka

So 4-stupňovou sklápacou strechou je možné psa v kočíku ľahko uzavrieť a vďaka sieťovanej prednej a zadnej strane striešky má pes nielen dobrý výhľad, ale aj prísun čerstvého vzduchu. Striešku jednoducho zaistíte zapínaním, aby pes nemohol vyskočiť a navyše psa môžete pripnúť na dve bezpečnostné vodítka vo vnútri kočíka. Polstrované dno kočíka ponúka psovi pohodlné ležanie počas jazdy. Počas ležania môže pes pozorovať okolie cez sieťované predné dvierka na zips, ktoré je možné otvoriť. Kočík má taktiež dostatok úložného priestoru na výbavu pre psa. Spodné veľké vrecko pod korbou kočíka slúži na uloženie väčších potrieb ako je fľaša s vodou, vodítko, deka a ďalšie potreby pre psov. 

kocarek-pre-psy-2v1-pawhut-d00-123bu-tmavo-modry-text-3

Skladovateľnosť kočíka pre psov 

Kočík je ľahko skladovateľný. Behom chvíľky zložíte celý kočík a môžete ho uschovať, alebo pripraviť na prevoz autom. Korbu z kočíka ľahko vyberiete a máte tak prenosnú tašku na psa, zatiaľ čo oceľový rám môžete zložiť. Tiež samotná korba/taška na psa je skladacia. Pokiaľ len chcete psovi dopriať počas jazdy skvelý výhľad, stačí odopnúť a otvoriť 4-stupňovú skladaciu striešku.

kocarek-pre-psy-2v1-pawhut-d00-123bu-tmavo-modry-text-5

Návod na montáž na stiahnutie: 
A1 logo PDFKočík pre psy 2v1 PAWHUT D00-123BU, tmavo modrý

Hmotnosť 14 kg
Materiál kočíka: oceľ, tkanina Oxford
Farba: tmavo modrá + čierna
Odporúčaná hmotnosť: do 10 kg
Odporúčaná dĺžka tela: do 48 cm
Veľkosť predných kolies: Ø8"
Veľkosť zadných kolies: Ø12"
Rozmery koša - s baldachýnom: 73x40x59 cm
Rozmery koša - bez baldachýnu: 73x40x33 cm
Rozmery so zloženým rámom: 82x62x38 cm
Rozmery so zloženou taškou: 72x44,5x16 cm
Vnútorné rozmery koša: 53x36x20 cm
Celkové rozmery: 99x62x106 cm