Parenisko, fóliovník HNK 180x90x90 cm

 
  • 1 z 2
 

Parenisko / fóliovník, 
zelená PVC fólia,
konštrukčné tyče z ocele, 
tyče s priemerom 16mm, 
2 rolovacie okná na zips 
s upevňovacími šnúrkami,
rozmery 180x90x90 cm. 

Dostupnosť MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ
€62,99    
Kód tovaru 0759
Kategória Pareniská
Záruka 2 roky
 

Parenisko, fóliovník HNK 180x90x90 cm

Fóliovník na pestovanie rastlín, zo zelenej PVC fólie, 2 rolovacie okná na zips, rozmery 180x90x90 cm. Ak hľadáte skvelé parenisko, ktoré zaistí Vašim rastlinám optimálne podmienky na klíčenie a dostatok vlhka k rastu, tak ste tu správne. Praktické zelené parenisko ochráni Vaše rastliny pred priamym slnkom, prízemnými mrazíkmi, prívalovým dažďom a bude udržiavať vyššiu vlhkosť a teplo pre lepší rast rastlín. Môžete ho začať používať už koncom zimy, kedy prestanú mrazy a poslednú úrodu môžete zbierať aj v novembri pred prvým väčším ochladením. Parenisko hlavne urýchľuje klíčenie rastlín, zlepšuje vitalitu mladých rastlín a chráni ich pred škodcami. Také parenisko rozhodne nesmie chýbať žiadnemu pestovateľovi. 

Pre aké rastliny je parenisko určené? 

Parenisko je možné využiť na klíčenie rastlín na sadenice, ale dobre sa v ňom darí reďkovkám, šalátom a vlhkomilným bylinkám. Možno ho využiť aj na predpestovanie kvetov. 

pareniste-parenisko-plodiny

Materiál a vybavenie pareniska

Vďaka praktickej zelenej PVC fólii budú Vaše rastliny chránené pred priamym slnkom. Konštrukciu fóliovníka tvoria kovové tyče, ktoré majú priemer 16 mm. Montáž je naozaj jednoduchá a rýchla, konštrukcia sa jednoducho zacvakne do seba, natiahne sa a pripevní na ňu plachta. Vetranie a tiež priestor na manipuláciu s rastlinami v parenisku ponúkajú 2 rolovacie okná, ktoré je možné podľa potreby zavrieť alebo otvoriť a priviazať šnúrkami. 

Hmotnosť 5 kg