Termodeka pre psy a mačky KERBL THEO 120x75 cm

 

Termodeka pre psy a mačky, 
odrazová vnútorná vrstva, 
snímateľný fleecový poťah na zips, 
protišmyková spodná strana, 
materiál: 100% polyester, 
rozmery: 120x75x3 cm.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€27,49    
Kód tovaru 0669
Kategória Potreby pre chovateľov
Záruka 2 roky
 

Termodeka pre psov a mačky KERBL THEO 120x75 cm

Termodeka pre psy a mačky, vnútorná vrstva odrážajúca teplo, prateľný snímateľný fleecový poťah na zips, materiál 100% polyester, protišmyková spodná strana, rozmery 120x75x3 cm. Pokiaľ hľadáte praktickú deku pre vášho psa alebo mačku, tak ste tu správne. Táto deka je skvelou podložkou do búdy, do prepravky, do auta alebo na studenú podlahu. Príjemný fleecový poťah zaistí pohodlie pre domáceho maznáčika a keď sa poťah zašpiní, môžete ho jednoducho zložiť a oprať v práčke na 30 °C. Vnútri deky sa nachádza vnútorná odrazová vrstva, ktorá odráža teplo vášho maznáčika späť a tiež izoluje zimu od povrchu pod podložkou. Aby sa deka nekĺzala po podlahe a bola bezpečná pre maznáčika, má spodná strana deky protišmykovú stranu. Termodeka má rozmery 120x75x3 cm. 

termodeka-kerbl-theo-120-uvod

Pre aké zvieratá a miesta je termodeka určená? 

Termodeka je vhodná pre mačky a psy, pre staršie zvieratá alebo zvieratá s kĺbovými problémami. Príjemné ležanie pre psa alebo mačku vytvoríte, keď ju umiestnite do búdy pre psov alebo boudičky pre mačky. Skvele sa hodí aj do prepraviek, keď cestujete s maznáčikom v chladnom počasí. Využijete ju aj doma, napríklad na studenej podlahe v dome, kde Váš maznáčik rád leží v letných mesiacoch, ale v zime je podlaha studená. Váš maznáčik si tak ľahne na termodeku, ktorá bude odrážať jeho vydané teplo späť k nemu a neprepustí chlad od podlahy. 

termodeka-kerbl-theo-funkcia

Na akom princípe termodeka funguje? 

Termodeka sa skladá z dvoch vrstiev. Vonkajšia vrstva je snímateľný prateľný poťah z fleecu, ktorý dobre drží teplo. Vnútornú vrstvu tvorí odrazový materiál, ktorý odráža teplo a dobre izoluje chlad. Táto vrstva bude odrážať teplo vášho maznáčika späť k nemu, takže sa bude maznáčik sám zahrievať teplom, ktoré jeho telo vydalo do podložky. Mäkká fleecová vrstva bude toto teplo v sebe akumulovať a vytvorí tak teplé ležanie pre Vášho maznáčika. Termodeka sa postará aj o to, aby sa k maznáčikovi nedostal chlad. Môžete ju preto umiestniť na studené povrchy a chlad sa odrazí späť od odrazovej vrstvy termodeky. 

termodeka-kerbl-theo-slozeni

Hmotnosť 0.8 kg