Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

 

Domček pre mačku z inovatívneho EKO plastu s rozmermi 57x45x43 cm. Jedná sa o celoročnú búdu pre mačku s výbornými izolačnými schopnosťami, odklápacou strechou a s odklopnými dvierkami, ktoré maznáčika chránia pred vetrom a chladom.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€110,99    
Kód tovaru 0429
Kategória Domčeky pre mačky
Záruka 2 roky
 

Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

Búda pre mačku, EKO plast, výborné izolačné schopnosti, bočné okienko, odklápacia strecha, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 45 x 43 cm. Pokiaľ hľadáte vonkajší domček pre mačku na leto i zimu, potom pre Vás máme bezva tip. Búda pre mačku vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu ponúka dobré izolačné vlastnosti a navyše je odolná voči UV žiareniu. Tento praktický domček pre mačky preto bude môcť celoročne zdobiť Vašu záhradu alebo balkón. Eko plast sa navyše vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví, neprepúšťa vodu a jednoducho sa čistí. Mačacie domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka bočnému okienku. Nemusí sa báť ani vetra, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami.

Domček pre mačku ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Štýlová búdka pre mačky 
  • EKO plast skvele izoluje teplo aj chlad 
  • Praktická odklápacia strecha uľahčí údržbu 
  • Lamelové dvierka ochránia pred chladom a vetrom 
  • Okienko presvetlí interiér búdičky

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery domčeka

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky sú 57 x 45 x 43 cm. Rozmery podlahy sú 48 x 35,5 cm. Rozmery dvierok16 x 18 cm.

Domček-pre-macky-eli

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky je vybavený malým bočným okienkom, pre zaistenie viacerých svetla v interiéri. Dvierka sú opatrené závesom s výklopnými priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru. V letnom období je možné záves jednoducho odňať. Pre ešte lepší prístup do búdy slúži odklápacia strecha.

ELI  1


Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% drevo) má hmotnosť cca 8,5 kg. Nesmiernou výhodou tohto materiálu je, že dobre izoluje, je vodeodolný a bezúdržbový. Búda pre mačku vyrobená z EKO plastu je odolná proti UV žiareniu a vplyvom počasia všetkých ročných období. EKO plast sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská a neplesniví. Tento materiál má veľmi hladký povrch, ktorý sa ľahko umýva a čistí a taktiež nevstrebáva nepríjemné pachy.

Ukážka z praxe

Bouda-pro-kocku-ELI

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Tento domček poteší každého milovníka mačiek. Je to perfektné miesto pre Vášho mačacieho parťáka, kde si môže užívať pohodlie, súkromie a teplo, a to vďaka inovatívnemu materiálu zloženému z recyklovaného plastu a dreva.
Jedinečný materiál tejto búdičky má vynikajúce izolačné vlastnosti a tým chráni mačku pred teplom aj zimou. Navyše odoláva vplyvu počasia, neplesniví a nevstrebáva nepríjemné pachy, čo z tejto búdičky robí dokonalé útočisko, ktoré Vám aj Vášmu maznáčikovi bude slúžiť niekoľko rokov.
Praktické riešenia, ako sú dvierka s lamelami na ochranu pred prievanom, či elegantné okienko, pridávajú domčeku nielen na funkčnosti, ale aj na estetickom dojme. Obrovskú výhodu vidím aj v odklápacej strieške, ktorú si môžete zafixovať, aby sa Vám nezavrela. Búdu po otvorení striešky môžete veľmi ľahko vyčistiť, aby sa v nej Vaša mačka cítila opäť skvele. Pokiaľ hľadáte vonkajší domček pre Vašu mačku, táto búda s inovatívnym materiálom a praktickým riešením je za mňa určite perfektnou voľbou. "
Hmotnosť 8.5 kg