Mačacie záchody

V tejto kategórii nájdete mačacie záchody a mačacie toalety,  ktoré hrajú kľúčovú úlohu v starostlivosti o vaše milované mačky. Mačacie záchod je dôležitým prvkom v starostlivosti o mačky, pretože slúži ako výhradné miesto na vykonanie potrieb mačiek a zaisťuje hygienicky čisté prostredie v rámci Vašej domácnosti. Naše mačacie toalety prinášajú množstvo výhod , ktoré vám uľahčia starostlivosť o vaše mačky. Vďaka svojmu krytu , efektívne eliminujú nepríjemné zápachy, čo zaručuje, že váš byt zostane svieži a čistý.  Priestranný samočistiaci záchod pre mačky je vybavený praktickými dvierkami, ktoré umožňujú vašim mačkám ľahký prístup aj odchod. Mačacie záchod nielenže poskytuje mačke súkromie pri vykonávaní jej potrieb, ale zároveň Vám uľahčí prácu . Vďaka výsuvnej podlahe bude čistenie veľmi rýchle a jednoduché bez toho, aby ste museli odkrývať celú mačaciu toaletu. Pokiaľ túžite mať voňavý mačací záchod a hygienicky čisté prostredie vo vašom domove, naše mačacie toalety sú pre vás tou správnou voľbou. Veríme, že si ich zamilujete rovnako ako vaše mačky. Pokiaľ si neviete rady, ktorá mačacia toaleta bude tá najlepšia, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • stefanplast cathy easy clean 02 Kód: 0621
  Mačacia toaleta STEFANPLAST CATHY EASY CLEAN
  SKLADOM (>5 ks)

  Mačacie záchod s praktickými dvierkami, inovatívnym výklopným systémom, uhlíkovým filtrom proti zápachu a funkčnou lopatkou pre ľahké a rýchle čistenie. Táto mačacia toaleta nielenže bráni mačkám v rozhrabávaní podstielky a udržuje čistotu v okolí, ale tiež efektívne zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov vďaka uhlíkovému filtru, ktorý ich dokonale neutralizuje. Ak hľadáte mačaciu toaletu, ktorá zaistí hygienickú čistotu pre Vašu domácnosť, potom nemôžete vybrať lepšie.

  Pôvodne: €22,99
  Ušetríte: €3 (–13 %)

  €19,99
 • rohovy kocici zachod 2 Kód: 0623
  Mačacia toaleta rohová STEFANPLAST SPRINT CORNER PLUS
  SKLADOM (>5 ks)

  Rohový mačací záchod s praktickými dvierkami, uhlíkovým filtrom proti zápachu a funkčnou lopatkou na jednoduché a rýchle čistenie. Táto mačacia toaleta nielenže bráni mačkám v rozhrabávaní podstielky a udržuje čistotu v okolí, ale tiež efektívne zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov vďaka uhlíkovému filtru, ktorý ich dokonale neutralizuje. Vďaka svojmu tvaru skvele zapadne do každého rohu a zaberie minimum miesta. Ak hľadáte skladnú mačaciu toaletu, ktorá zaistí hygienickú čistotu pre Vašu domácnosť, potom nemôžete vybrať lepšie.

  Pôvodne: €18,99
  Ušetríte: €4 (–21 %)

  €14,99
 • filtr 2 Kód: 0622
  Pachový uhlíkový filter pre mačacie toalety STEFANPLAST
  SKLADOM (>5 ks)

  Náhradný filter s aktívnym uhlím pre mačacie záchody na výmenu. Pachový filter vo ventilácii mačacieho záchodu neutralizuje pachy a zabraňuje ich šíreniu. Pachový filter vo ventilácii meňte podľa potreby.

  Pôvodne: €1,99
  Ušetríte: €0,70 (–35 %)

  €1,29
 • skrinka pro kocici toaletu Kód: 0720
  Skrinka na toaletu alebo pelech pre mačky KERBL IDA 45x58x60cm
  SKLADOM (1 ks)

  Multifunkčná skrinka s dvierkami a praktickou zásuvkou pre mačaciu toaletu, kukaň, alebo pelech. Ide o štýlový kúsok nábytku špeciálne vyrobený pre potreby mačiek, s ohľadom na praktickosť a dizajn. Táto mačacia skrinka predstavuje nielen skvostný prvok pre interiér, ale pomôže Vám diskrétne zamaskovať mačaciu toaletu a efektívne vyriešiť ukladanie vecí podľa potrieb. 

  Pôvodne: €119,99
  Ušetríte: €38 (–31 %)

  €81,99
 • skrinka pro kocici toaletu Kód: 0721
  Skrinka na toaletu alebo pelech pre mačky KERBL HELENA 64x46x65cm
  MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÉ

  Multifunkčná dvojkrídlová skrinka pre mačaciu toaletu, pelech alebo ako kukaň s priestranným úložným poschodím. Ide o štýlový kúsok nábytku špeciálne vyrobený pre potreby mačiek, s ohľadom na praktickosť a dizajn. Táto mačacia skrinka predstavuje nielen skvostný prvok pre interiér, ale pomôže Vám diskrétne ukryť mačaciu toaletu a efektívne vyriešiť ukladanie vecí podľa potrieb. 

  Pôvodne: €159,99
  Ušetríte: €30 (–18 %)

  €129,99

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom