Boxy na granule pre mačky

V tejto kategórii nájdete boxy na mačacie granule. Box na granule slúži ako dóza na krmivo a uchováva ho suché a voňavé. Nádoba na granule tak zaistí, že mačacie granule zostanú chrumkavé  a chutné, čo Vaša mačka určite ocenia. Zásobník na granule zaistí tiež pohodlné dávkovanie, bez toho, aby sa Vám mačacie granule rozsypali kdekoľvek mimo mačacej misky. Box na granule je praktickou pomôckou pre každého majiteľa mačky, ktorý chce podávať krmivo pohodlným spôsobom a uchovať jeho čerstvosť. V našej ponuke nájdete ako malý box na granule, tak box na granule 10 kg aj veľký kontajner na granule 15 kg. Rozlúčte sa s vrecami na granule a kúpte si bezchybný zásobník na granule pre ľahké a pohodlné kŕmenie Vašej mačky.   Pokiaľ si neviete rady, ktorý box na granule pre mačky bude ten najlepší, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • box 15 l Kód: 0617
  Box na granule pre psov a mačky STEFANPLAST FUSTO 15L
  SKLADOM (>5 ks)

  Box na granule pre psy a mačky z plastového materiálu, objem 15l, s gumovým vzduchotesným uzáverom a poistný klipsom. Praktický box na granule zabraňuje navlhnutiu a uchováva krmivo stále čerstvé, voňavé a chrumkavé, tak, aby Vašim maznáčikom krmivo chutilo  od prvej do poslednej granule z každého balenia.

  Pôvodne: €13,99
  Ušetríte: €2 (–14 %)

  €11,99
 • box 25 l Kód: 0618
  Box na granule pre psov a mačky STEFANPLAST FUSTO 25L
  SKLADOM (>5 ks)

  Box na granule pre psy a mačky z plastového materiálu, objem 25l, s gumovým vzduchotesným uzáverom a poistný klipsom. Praktický box na granule zabraňuje navlhnutiu a uchováva krmivo stále čerstvé, voňavé a chrumkavé, tak, aby Vašim maznáčikom krmivo chutilo od prvej do poslednej granule z každého balenia.

  Pôvodne: €16,99
  Ušetríte: €2 (–11 %)

  €14,99
 • box 40 l Kód: 0619
  Box na granule pre psov a mačky STEFANPLAST FUSTO 40L
  SKLADOM (>5 ks)

  Box na granule na kolieskach pre psy a mačky z plastového materiálu, objem 40 l, s gumovým vzduchotesným uzáverom a poistný klipsom. Praktický box na granule zabraňuje navlhnutiu a uchováva krmivo stále čerstvé, voňavé a chrumkavé, tak, aby Vašim maznáčikom krmivo chutilo od prvej do poslednej granule z každého balenia.

  Pôvodne: €21,99
  Ušetríte: €3 (–13 %)

  €18,99
 • kontejner na krmivo 46l Kód: 0620
  Box na granule pre psov a mačky STEFANPLAST TOM 46L
  SKLADOM (>5 ks)

  Box na granule pro psy a kočky z plastového materiálu, objem 46 l, s odnímatelným vzduchotěsným víkem a dvěma pojistnými klipy. Praktický box na granule zabraňuje navlhnutí a uchovává krmivo stále čerstvé, voňavé a křupavé, tak, aby Vašim mazlíčkům krmivo chutnalo od první do poslední granule z každého balení.

  Pôvodne: €21,99
  Ušetríte: €2 (–9 %)

  €19,99

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom