Mačacie škrabadlá na stenu

Ponúkame mačací strom na stenu a odpočívadlo na stenu. Škrabadlo poskytne vašej mačičke krásny výhľad, kde môže z výšky spokojne pozorovať okolité dianie. Doplnky so sisalovým vláknom zase perfektne poslúžia na toľko potrebné a pravidelné obrusovanie pazúrikov. V neposlednom rade slúži ako odpočívadlo pre mačky. Ak hľadáte moderné škrabadlo pre mačky alebo preliezky pre mačky na stenu, s našimi nástennými kúskami nešliapnete vedľa. V našej ponuke nájdete kusové škrabadlá na pripevnenie na stenu ale aj nástenné sady s voľbou rozvrhnutia podľa individuálnych priestorových možností. Odpočívadlo pre mačky na stenu je moderné, priestorovo úsporné a navrhnuté tak, aby spĺňalo všetko, čo mačka potrebuje s ohľadom na to, aby láskavo a nenásilne zapadlo do Vášho interiéru. Zaobstarajte Vašej mačke trochu džungle aj k Vám domov! Jej spokojné vrnenie bude pre Vás tou najkrajšou odmenou. Pokiaľ si neviete rady, ako vybrať vhodné škrabadlo alebo odpočívadlo pre mačky pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

 • kerbl zugspitze 1s Kód: 0451
  Škrabadlo pre mačky KERBL ZUGSPITZE - sada nástenných poschodí, béžová, 5 ks
  SKLADOM (>5 ks)

  Škrabadlo pre mačky, béžové, sada piatich častí, montáž na stenu podľa individuálnych priestorových možností, dve stupačky, sisalový stĺpik, polstrovaná doska na ležanie a hojdacia sieť, nosnosť 6 kg.

  €36,99
 • skrabadlo na zeď a.jpg c.jpg d.jpg e Kód: 0724
  Mačací strom na stenu KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm
  SKLADOM (1 ks)

  Nadčasové drevené škrabadlo pre mačky na stenu s hojdacím odpočívadlom. Montáž na stenu do ľubovoľnej výšky, tri poschodia s pelechmi s odnímateľnými vankúšmi, schodík, sisalový stĺpik a povraz na šplhanie i brúsenie pazúrikov. Mačací strom je 158 cm vysoký a disponuje nosnosťou do 9 kg

  €109,99
 • KERBL maxi na zed 01 Kód: 0588
  Škrabadlo pre mačky KERBL MAXI, sisalová škrábacia podložka 70x17cm
  SKLADOM (4 ks)

  Škrabadlo pre mačky na stenu, 
  sisalová škrabacia podložka, 
  rozmery 70x17cm.

  €8,99
 • matterhorn kerbl 1 Kód: 0452
  Škrabadlo pre mačky KERBL MATTERHORN, sada nástenných poschodí, béžová, 6 ks
  SKLADOM (3 ks)

  Škrabadlo pre mačky, béžové, sada šiestich častí, montáž na stenu podľa individuálnych priestorových možností, dva sisalové valčeky, stúpačka, visutý most, polstrovaná doska na ležanie a sisalový stĺp s loptičkou, nosnosť 6 kg.

  €49,99
 • kerbl timber 1 Kód: 0453
  Škrabadlo pre mačky KERBL TIMBER - mačacie strom na stenu 150 cm
  SKLADOM (>5 ks)

  Škrabadlo pre mačky, drevené, mačacie strom, montáž na stenu, dve stúpačky, tri plochy na ležanie s odnímateľnými vankúšmi, doska so sisalovým vláknom, výška 150 cm, nosnosť 4,5 kg.

  €69,99
 • ROCKY 6KS 1 Kód: 0501
  Škrabadlo pre mačky KERBL ROCKY, súprava nástenných poschodí 6 ks
  SKLADOM (1 ks)

  Škrabadlo pre mačky v prírodnej farbe, sada šiestich častí, montáž na stenu podľa Vašich priestorových možností. Lôžková doska s odnímateľným vankúšom, stúpačky, sisalový stĺpik na brúsenie pazúrikov, klobúčikový pelech, nosnosť 6 kg. Kvalitné masívne prevedenie v modernom designe. Splňte Vašej mačičke sen a kúpte jej trochu džungle aj k Vám domov.

  €76,99
 • Škrabadlo pro kočky KERBL ANDEN, sada nástěnných pater 8 ks Kód: 0500
  Škrabadlo pre mačky KERBL ANDEN, súprava nástenných poschodí 8 ks
  SKLADOM (2 ks)

  Škrabadlo pre mačky v prírodnej farbe, sada ôsmich častí, montáž na stenu podľa Vašich priestorových možností. Útulný domček s vankúšikom, ležiaca doska s odnímateľným povrchom, sisalový stĺpik na brúsenie pazúrikov, hravý závesný most, stúpačky, klobúčikový pelech, nosnosť do 6 kg. Luxusné prevedenie s nadštandardnou výbavou v modernom dizajne. Splňte Vašej mačičke sen a kúpte jej trochu džungle aj k Vám domov.

  €159,99
 • skrabadlo pro kocky na zed Kód: 0725
  Mačací strom na stenu KERBL DOLOMIT GRAPPA PRO 138x70x50 cm
  SKLADOM (2 ks)

  Moderné nástenné škrabadlo pre mačky z luxusného radu Dolomit Grappa, drevené. Krásne členité škrabadlo s hojdacou sieťou, mäkučkými pelechmi, hracími prvkami a sisalovými stĺpikmi zaručí, že si každá mačka príde na svoje. Montáž na stenu je možné vykonať do ľubovoľnej výšky, mačací strom je 138 cm vysoký s nosnosťou do 9 kg. 

  €134,99
 • 2736 skrabadlo pro kocky kerbl bag climber sisalove zavesne 260x16x16 cm Kód: 0476
  Škrabadlo pre mačky KERBL BAG CLIMBER - sisalové, závesné 260x16x16 cm
  SKLADOM (2 ks)

  Škrabadlo pre mačky, sisalové, závesné, montáž na strop, lezecký vak, kvalitné sisalové vlákno vyplnené polstrovanými vankúšmi, ľahké zavesenie, priemer 16 cm, dĺžka 240 cm.

  €74,99
 • sisalove lano kerbl Kód: 0833
  Sisalové lano KERBL Ø 0,5 cm, 100 m
  SKLADOM (1 ks)

  Prírodné agávové, sisalové lano,  
  vhodné na výrobu alebo opravu škrabadla, 
  šetrné k životnému prostrediu
  rozmery Ø 0,5 cm, 100 m.

  €36,99

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom