Škrabadlo pre mačky KERBL BAG CLIMBER - sisalové, závesné 260x16x16 cm

 

Škrabadlo pre mačky, sisalové, závesné, montáž na strop, lezecký vak, kvalitné sisalové vlákno vyplnené polstrovanými vankúšmi, ľahké zavesenie, priemer 16 cm, dĺžka 240 cm.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€74,99    
Kód tovaru 0476
Kategória Mačacie škrabadlá na stenu
Záruka 2 roky
 

Škrabadlo pre mačky KERBL BAG CLIMBER - sisalové, závesné 260x16x16 cm

Škrabadlo pre mačky, závesné, lezecký vak, sisalový koberec vyplnený polstrovanými vankúšmi, priemer 16 cm, dĺžka 240 cm. Mačky milujú šplhanie do výšok. Pokiaľ teda hľadáte závesné škrabadlo pre Vášho maznáčika, potom pre Vás máme skvelý tip. Sisalový lezecký vak jednoducho zložíte a zavesíte na strop. Váš maznáčik bude mať behom chvíľky v byte, na chránenej terase alebo balkóne priestor na hranie a šplhanie. Lezecký vak sa skladá z kvalitného sisalového vlákna vyplneného polstrovanými vankúšmi. Škrabadlo je možné ľahko zavesiť a tiež zložiť pomocou háčikov.

Rozmery škrabadla

Závesné škrabadlo pre mačky je vyrobené z kvalitnej sisalovej tkaniny, vo vnútri tkaniny sú vložené polstrované vankúše. Výška mačacieho stromu je 240 cm, priemer 16 cm a je určený na montáž k stropu, diely na ukotvenie do stropu sú súčasťou balenia. Škrabadlo sa dá ľahko zavesiť a tiež zložiť pomocou háčikov. Dĺžka je možné individuálne nastaviť pomocou upevňovacieho lana.

Skrabadlo_pro_kocky_bag_climber

Ukážka z praxe 

skrabadlo-na-stenu-bag-climber


Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Škrabadlo pre mačky KERBL BAG CLIMBER - sisalové, závesné 260x16x16 cm

Hmotnosť 4 kg