🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Škrabadlo pre mačky KERBL ANDEN, súprava nástenných poschodí 8 ks

 

Škrabadlo pre mačky v prírodnej farbe, sada ôsmich častí, montáž na stenu podľa Vašich priestorových možností. Útulný domček s vankúšikom, ležiaca doska s odnímateľným povrchom, sisalový stĺpik na brúsenie pazúrikov, hravý závesný most, stúpačky, klobúčikový pelech, nosnosť do 6 kg. Luxusné prevedenie s nadštandardnou výbavou v modernom dizajne. Splňte Vašej mačičke sen a kúpte jej trochu džungle aj k Vám domov.

Dostupnosť SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do
3.10.2023
Bežná cena €199,99
Ušetríte €20 (–10 %)
€179,99    
Kód tovaru 0500
Kategória Mačacie škrabadlá na stenu
Záruka 2 roky
 

Škrabadlo pre mačky KERBL ANDEN, sada nástenných poschodí 8 ks

Škrabadlo pre mačky, nástenné, osem častí, montáž podľa individuálnych priestorových možností, nosnosť 6kg. Luxusné prevedenie s nadštandardnou výbavou v modernom dizajne. Škrabadlo pre mačky ľahko namontujete na stenu, a tak Vám v byte nezaberie takmer žiadny priestor. Táto sada obsahuje stúpačky, výklenok s polstrovaným vankúšom, závesný most, valček obalený sisalovým vláknom, vrchný klobúčikový pelech a útulný domček. Táto lezecká stena je určená všetkým zvedavým a hravým mačičkám s vášňou k výškam a ležadlám. Sada je vyrobená z masívneho dreva a vďaka páčivej farebnej kombinácii prírodnej a bielej, skvele zapadne do každého interiéru. Vaša mačička tu bude mať pohodlné a pokojné miesto na oddych, hranie a brúsenie pazúrikov. Zároveň tu bude mať Váš maznáčik krásny výhľad na pozorovanie okolia.

Rozmery škrabadla

Nástenné škrabadlo pre mačky sa skladá z ôsmich častí, ktoré môžete podľa svojich individuálnych priestorových možností namontovať na stenu, diely na ukotvenie do steny sú súčasťou balenia.

Škrabadlo zahŕňa:

  • domček s vnútorným vankúšom: 50 x 38 x 30 cm
  • ležiaca doska s odnímateľným vankúšom: 40 x 31 cm
  • 2 valčeky so sisalovou plochou: 15 cm, Ø 9 cm
  • polstrovaná doska na ležanie: 40 x 31 cm
  • sisalový stĺp: 50 cm, Ø 9 cm
  • kolíska: 50 x 35 cm
  • závesný most so sisalovým povrchom: 85x20 cm

 Škrabadlo pro kočky KERBL ANDEN, sada nástěnných pater 8 ks

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFŠkrabadlo pre mačky KERBL ANDEN, súprava nástenných poschodí 8 ks

Hmotnosť 12 kg