Box na granule pre psov a mačky STEFANPLAST TOM 46L

 
 

Box na granule pro psy a kočky z plastového materiálu, objem 46 l, s odnímatelným vzduchotěsným víkem a dvěma pojistnými klipy. Praktický box na granule zabraňuje navlhnutí a uchovává krmivo stále čerstvé, voňavé a křupavé, tak, aby Vašim mazlíčkům krmivo chutnalo od první do poslední granule z každého balení.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€19,99    
Kód tovaru 0620
Kategória Boxy na granule pre psov
Záruka 2 roky
 

Veľkokapacitný kontajner  na granule pre psov a mačky, objem  46 l,  vzduchotesné veko s dvoma poistnými  klipmi.  Funkčný kontajner na granule zamedzuje ich navlhnutiu a udržuje ich  čerstvé, voňavé  a chrumkavé tak, aby  Vašim maznáčikom chutilo krmivo od prvej do poslednej granule z každého balenia. Okrem granúl je možné tento box využiť aj na uskladnenie obilnín pre hydinu a na ďalšie účely. Jeho praktický dizajn uľahčuje manipuláciu a umožňuje ľahký prístup ku  granulám alebo iným uskladneným surovinám. To z neho robí skvelý doplnok pre všetkých, ktorí majú radi poriadok a organizáciu pri starostlivosti o svojich domácich miláčikov.  Vďaka kontajneru sa zbavíte nevzhľadných otvorených vriec s granulami a typickej vône tohto krmiva vo vašej domácnosti. Plastový  kontajner  na krmivo pre psy a mačky je samozrejme bez škodlivých látok a potravinovo nezávadný.

✅ Klady

  • Vzduchotesné veko udrží krmivo čerstvé a chrumkavé
  • Veľkokapacitný s objemom 46l 
  • Praktické klipy pre pohodlné otváranie boxu

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Pre koho je box na granule vhodný?

Box na granule je vhodný pre všetkých majiteľov psov, mačiek a ďalších zvierat, ktorí chcú efektívne skladovať a chrániť krmivo svojich maznáčikov pred vonkajšími vplyvmi.

Rozmery a materiál boxu

Box na granule z kvalitného plastového materiálu je potravinovo nezávadný, ľahký a ľahko umývateľný. Rozmery boxu sú  44,5x40x61 cm.  Kapacita boxu je na 46 l.   

Hmotnosť 3 kg