Búda pre psa drevená KERBL KENNY 113x77x81 cm

 

Drevená búda pre psa, 
z lakovaného dreva, 
bitúmenová strecha, 
lamelový záves na vchode, 
plastové ochranné nohy, 
farba šedo-biela, 
rozmery 113x77x81 cm.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€145,99    
Kód tovaru 0760
Kategória Búdy pre psov
Záruka 2 roky
 

Búda pre psa drevená KERBL KENNY 113x77x81 cm

Búda pre psa z lakovaného dreva v šedo-bielej farbe, s bitúmenovou strechou, s lamelovým závesom na vchode, rozmery 113x77x81 cm. Ak hľadáte búdu pre psa, ktorá bude ozdobou vašej záhrady, tak ste tu správne. Búda s atraktívnym vzhľadom ponúka bezpečné miesto pre Vášho psa, miesto na odpočinok a tiež úkryt pred nepriazňou počasia. Drevená búda je vyrobená z odolného dreva a ošetrená ochranným náterom v šedo-bielej farbe. Búda disponuje bitúmenovou strechou, ktorá ochráni pred dažďom. Na vstupe do búdy sa nachádza priehľadný lamelový záves, ktorý ochráni psa pred vetrom a zaistí mu skvelý výhľad z bezpečia búdy. 

Psiu búdu ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736 (Po-Ne 8 - 18 hodín). 

kerbl-kenny-rozmery


Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Veľkostne je táto psia búda vhodná pre väčšie plemená psov ako je Nemecký ovčiak, Bernský salašnícky pes, Doberman, Írsky seter, Akita-Inu, Weimarský stavač, Aljašský malamut, a pod.

kerbl-kenny-búda-pre-psa-uvod

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z lakovaného dreva a poskytuje stabilitu a ochranu pred nepriazňou počasia. Psia búda má drevené steny ošetrené ochranným lakom, aby bola búda chránená a vydržala roky. Ochranný náter je vhodné raz za čas opakovať pre ešte dlhšiu životnosť. Strecha búdy je pokrytá bitúmenovou krytinou, ktorá bráni zatečeniu do búdy a udrží psa v suchu, bezpečne ukrytého pred dažďom. Nohy zaisťujú dobré odvetrávanie podlahy, zabraňujú navlhnutiu dreva a búda tak nemusí stáť na mokrej a studenej zemi. Vchod psej búdy obsahuje priehľadný lamelový záves, ktorý ochráni psa pred vetrom a poskytne mu dobrý výhľad. 

kerbl-kenny-búda-pre-psa-vybava

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Búda pre psa drevená KERBL KENNY 113x77x81 cm

 

Hmotnosť 27 kg