Búda pre Bernského salašníckeho psa

Ponúkame búdy pre psy pre veľmi učenlivé a pracovité psie plemeno, ktorým je bernský salašnícky pes. Dostatočne veľká psia búda pre bernského salašníckeho psa ponúkne Vášmu maznáčikovi bezpečné a pohodlné útočisko pre jeho zaslúžený denný aj nočný odpočinok. Vonkajšia búda pre veľkého psa je pre bernského salašníckeho psa ideálnou voľbou na leto aj na zimu. Táto psia búda pre veľké plemená je vhodná nielen pre bernského salašníckeho psa, ale aj pre napr. nemeckého ovčiaka, dobermana, írskeho setra, akita-inu, weimarského stavača, aljašského malamuta, a pod. Ak si neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • cuccia classic xl + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0388
  Búda pre psa CUCCIA CLASSIC XL + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  TOVAR NA OBJEDNÁVKU

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 93x110x99 cm so sedlovou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

  €699,99
 • bouda drevena kerbl overview 01 + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0694
  Búda pre psa drevená s priehľadnou stenou KERBL OVERVIEW 134x92x82 cm + DOPRAVA ZADARMO až na Vašu adresu v hodnote 4,99 €
  SKLADOM (1 ks)

  Luxusná búda pre psa o rozmeroch 134x92x82 cm s priehľadnou prednou stenou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z dreva a plexiskla ochráni psa pred nepriazňou počasia a navyše mu poskytne fantastický výhľad. Steny búdy ošetrené lakom na ochranu dreva. Psie búda je vybavená odklopnou strechou s bitúmenovou krytinou odolnou voči poveternostným vplyvom. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

  €235,99
 • cuccia colonial xl + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0392
  Búda pre psa CUCCIA COLONIAL XL + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  SKLADOM (1 ks)

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 110x88x89 cm s plochou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  €599,99

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom