Búda pre Jazvečíka

Ponúkame psie búdy pre veľmi obľúbené plemeno, ktorým je jazvečík. Táto unikátna a kvalitná búda pre psa poskytne Vášmu jazvečíkovi pohodlné a bezpečné miesto pre jeho denný aj nočný odpočinok. Vonkajšia búda pre Jazvečíka je veľmi jednoduchá na údržbu a poskytne Vášmu miláčikovi príjemné zázemie v horúcom aj chladnom počasí. Táto veľkosť psej búdy je vhodná nielen pre jazvečíka, ale aj pre ďalšie podobne veľké psie plemená ako je napr. kokršpaniel, francúzsky buldoček, pudel, mops, a pod. Ak si neviete rady s výberom vhodnej psej búdy pre Vaše potreby, neváhajte nás kontakt.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • bouda drevena kerbl 01 Kód: 0692
  Búda pre psa drevená KERBL 85x73x80 cm
  OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 85x73x80 cm. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z dreva ochráni psa pred nepriazňou počasia. Navyše sú steny búdy ošetrené lakom na ochranu dreva. Psie búda je vybavená strechou s bitúmenovou krytinou odolnou voči poveternostným vplyvom. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

  €124,99
 • cuccia colonial m + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0390
  Búda pre psa CUCCIA COLONIAL M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  TOVAR NA OBJEDNÁVKU

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 90x68x67  cm s plochou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  €399,99
 • cuccia classic M + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0386
  Búda pre psa CUCCIA CLASSIC M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  SKLADOM (2 ks)

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 73x90x73 cm so sedlovou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  €339,99

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom