Búda pre Jazvečíka

Ponúkame psie búdy pre veľmi obľúbené plemeno, ktorým je Jazvečík. Táto unikátna a kvalitná búda pre psa poskytne Vášmu Jazvečíkovi pohodlné a bezpečné miesto pre jeho denný aj nočný odpočinok. Vonkajšia búda pre Jazvečíka je veľmi jednoduchá na údržbu a poskytne Vášmu miláčikovi príjemné zázemie v horúcom aj chladnom počasí. Táto veľkosť psej búdy je vhodná nielen pre Jazvečík, ale aj pre ďalšie podobne veľké psie plemená ako je napr. Kokršpaniel, Francúzsky buldoček, Pudel, Mops, apod. Ak si neviete rady s výberom vhodné psie búdy pre Vaše potreby, neváhajte nás kontakt.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • cuccia colonial m + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0390
  Búda pre psa CUCCIA COLONIAL M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote €4,99,-
  SKLADOM (2 ks)

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 90x68x67  cm s plochou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  Pôvodne: €399,99
  Ušetríte: €60 (–15 %)

  €339,99
 • cuccia classic M + Doprava zdarma Výpredaj - posledné kusy + Darček zdarma Kód: 0386
  Búda pre psa CUCCIA CLASSIC M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote €4,99,-
  SKLADOM (2 ks)

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 73x90x73 cm so sedlovou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  Pôvodne: €399,99
  Ušetríte: €90 (–23 %)

  €309,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom