Búda pre psa CUCCIA COLONIAL M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Luxusná búda pre psa s rozmermi 90x68x67  cm s plochou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

 

Dostupnosť TOVAR NA OBJEDNÁVKU
€399,99    
Kód tovaru 0390
Kategória Búdy pre psov
Záruka 2 roky
 

Búda pre psa CUCCIA COLONIAL M

Luxusná psia búda, rozmery 90x68x67 cm, plochá strecha, HPL laminát, tepelná izolácia, ľahké čistenie, pevnosť a odolnosť. Jedná sa o perfektnú psiu búdu pre Vášho maznáčika. Táto búda je vhodná pre Border kóliu, Shiba-Inu, Samojeda, Bígla, Jazvečíka a ďalšie malé a stredne veľké psie plemená. Psie búda vyrobená z vrstveného HPL laminátu tepelne izoluje a teda poskytne Vášmu miláčikovi príjemné miesto pre odpočinok v horúcich letných dňoch aj za chladných zimných nocí. Nemusíte sa báť, že do psej búdy bude fúkať vietor, pretože vstup do búdy chránia praktické dvierka, ktoré si psík dokáže sám otvoriť. Váš maznáčik navyše bude neustále v suchu a čistote, pretože HPL laminát neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť. Psie búda vyžaduje iba veľmi malú údržbu, ktorú zvládnete behom chvíľky pomocou otváracej strechy. Búda pre psa vyrobená z tohto vysoko odolného a kvalitného materiálu bude robiť radosť Vám aj Vášmu psíkovi po dlhé roky.

Psie búdu ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia  pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery 

Celkové vonkajšie rozmery psie búdy sú 90x68x67 cm.
Vnútorný úžitkový priestor 
pre odpočinok Vášho maznáčika je 75x55 cm.
Rozmery vstupných dvierok  23x36 cm.

Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Velikostně je tato psí bouda vhodná pro malé a střední plemena psů jako je Border kolie, Shiba-Inu, Malý knírač, Samojed, ale také Jezevčík, Mops, Kokršpaněl, Pudl, Francouzský buldoček, apod.

Bouda pro psa CUCCIA CLASSIC M

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu, ktorý spĺňa mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Čo to v praxi znamená a aké sú hlavné výhody tohto materiálu?

  • Psie búda veľmi dobre tepelne izoluje a zaisťuje teda dokonalú ochranu Vášho maznáčika pred nepriaznivým počasím. Búda pre psa poskytuje pohodlné prostredie na oddych v každom ročnom období - v lete ho ochráni pred horúčavou a v zime zase pred chladom.

  • Búda vyrobená z HPL laminátu vyžaduje iba veľmi malú údržbu a ľahko čistí pomocou otváracej strechy a vyberateľného dna. Psie búdu môžete jednoducho umyť vodou a čistiacimi prostriedkami pre domácnosť. Iba je nutné sa vyvarovať kyselín alebo alkalických roztokov, ktoré by mohli poškodiť povrch.

  • Psie búda vyrobená touto inovatívnou technikou je vodotesná, odolná voči zápachu a neuvoľňuje žiadne toxíny nebezpečné pre životné prostredie a pre zdravie psa.

  • Materiály najvyššej kvality zaručujú dlhú životnosť a odolnosť proti opotrebovaniu, okusovaniu a poškriabaniu. Vzhľadom na to, že búda neabsorbuje vlhkosť, tak ani nepodlieha starobe a hnilobe.

  • Psie búdu vďaka patentovanému zámkovému systému ľahko zostavia aj neskúsení začiatočníci. Nie je na to potrebné žiadne náradie a kedykoľvek to bude potrebné, je možné búdu zase jednoducho rozložiť.

  • Použitý materiál je naozaj robustný a masívny a zostavená búda váži 29 kg. Psie búda je teda dostatočne stabilná a odolná aj voči silnému vetru.

  • Vchod psej búdy je chránený vodeodolnými lexanovými dvierkami, ktoré Vášho maznáčika ochránia pred vetrom a chladom. Dvierka sú na dvoch miestach zaháknuté na vchod a psík nimi môže pohodlne prechádzať dovnútra aj mimo búdu.


CUCCIA COLONIAL

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Búda pre psa CUCCIA COLONIAL M

Hmotnosť 29 kg