Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

 

Vyhrievaná podložka pre psov
s rozmermi 40x60 cm
vykurovací koberec z odolného fleecu
s protišmykovou spodnou stranou
prateľný, vyberateľné výhrevné teleso
s príkonom 20 W a napätím 24 V
napájací kábel v ochrannom kryte
trieda ochrany proti vode IP X7

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€70,99    
Kód tovaru 0454
Kategória Vyhrievané podložky pre psov
Záruka 2 roky
 

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

Vyhrievaná podložka pre psov, fleecový koberec, 40x60 cm, prateľný, 20 W / 24 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m, IP X7. Váš maznáčik v zimnom období už nebude vďaka vyhrievanej podložke ležať na studenej podlahe alebo spať v chladnej búde. Vyhrievaný koberec bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovací koberec má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že vykurovacie teleso je úplne vyberateľné a koberec teda môžete ľahko ručne vyprať. Spodná plocha koberca izoluje proti úniku tepla a navyše je ošetrená protišmykovou úpravou.

✅ Klady

  • Skvelá kobercová podložka udrží miláčikov v teple 
  • Podložka vhodná pre psy aj mačky 
  • Môžete ju umiestniť do búdy alebo na chodbu 
  • Keď sa koberec zašpiní, je možné ho zložiť a oprať
  • Vykurovacie teleso hreje na ideálnu teplotu pre zvieratá

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

V chladnejšom období roka je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu. Vykurovacia doska ponúka teplé miesto na ležanie a je teda výborný pre domácich miláčikov ako sú psy a mačky. Koberec môžete využiť ako vo vnútorných priestoroch, tak aj vonkajších, napríklad na zastrešenej terase alebo ako kúrenie do búdy. Pri zlom počasí vyhrievaný koberec pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vyhrievaná podložka sa tiež využíva na chov šteniat.

THERMODOG 3523000-4


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka má rozmery 40 x 60 x 0,7 cm, a preto je výborná pre menšie plemená psov alebo pre mačky. Vykurovacia doska je vložená do vnútornej časti koberca a zapnutá na suchý zips. Vrchná strana koberca je vyrobená z veľmi odolného mäkkého fleecu, pre pohodlný odpočinok maznáčikov. Nemusíte sa báť, že položka bude kĺzať po podlahe, pretože spodná strana podložky má protišmykovú úpravu a navyše izoluje proti úniku tepla.


Napájanie výhrevnej podložky

Napájanie podložky zaisťuje odnímateľný 24 V adaptér do siete na 230 V, 50 HZ. Vyhrievaná podložka má veľmi nízky príkon 20 W, a vďaka tejto nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň. Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov. Podložka dosahuje teplotu okolo 20 °C. Dĺžka prívodného kábla je 1,5 ma celý kábel vložený do ochranného plastového krytu. Vykurovací koberec je odolný proti striekajúcej vode IP X4, vykurovacie teleso zaisťuje triedu ochrany IP X7.

THERMODOG 3523000-2


Údržba a čistenie

Údržba a čistenie koberca je úplne jednoduchá. Vykurovací koberec môžete vysávať suchou cestou rovnako, ako bežné koberce. Perfektné na tejto podložke však je, že je tiež prateľná. Stačí otvoriť suchý zips podložky a celé výhrevné teleso z podložky vybrať. Potom už môžete koberec jednoducho vyčistiť alebo ručne vyprať, aby bol Váš maznáčik opäť v čistote.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

 

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Túto vynikajúcu vykurovaciu podložku ocení v zimných mesiacoch každý psík aj mačka. Jej univerzálne použitie umožňuje využitie ako doma na studených podlahách, tak aj vonku v psej alebo mačacej búde.
Vyhrievaná podložka je navrhnutá priamo pre tepelné potreby našich chlpatých maznáčikov. Tento vykurovací koberec som mala možnosť vyskúšať a musím povedať, že si na koberec môj psík veľmi rýchlo zvykol a už nechcel ležať na inom mieste. Tento vykurovací koberec je totiž určený na priame ležanie a akonáhle si naňho maznáčik ľahne, už mu nebude zima od podlahy.
Na koberci oceňujem jednoduchú údržbu, pretože po zašpinení ho môžete jednoducho ručne vyprať a koberec bude vyzerať zase ako nový. Nemôžem zabudnúť aj na bezpečnostné prvky, na ktorých si dal výrobca záležať. Koberec má spodnú protišmykovú stranu a tiež ochranu proti prehryznutiu kábla. Podložka má aj napriek jej skvelým vlastnostiam naozaj nízky výkon, a preto môžete mať podložku cez zimné obdobie neustále zapnutú. Celkovo je táto podložka za mne skvelou investíciou do pohodlia a zdravia svojho maznáčika. "
Hmotnosť 2 kg
Výhrevná teplota: 20°C (optimálna pre zvieratá)
Príkon: 20 W
Napätie: 24 V
Napájanie: 230 V, 50 Hz
Rozmer: 40 x 60 x 0,7 cm
Trieda ochrany: IP X7
Dĺžka prívodného kábla: 1,5 m