Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523001 - vykurovací koberec 58x81cm

 

Vyhrievaná podložka pre psov
s rozmermi 58x81 cm
vykurovací koberec z odolného fleecu
s protišmykovou spodnou stranou
prateľný, vyberateľné výhrevné teleso
s príkonom 50 W a napätím 24 V
napájací kábel v ochrannom kryte
trieda ochrany proti vode IP X7

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€144,99    
Kód tovaru 0457
Kategória Vyhrievané podložky pre psov
Záruka 2 roky
 

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523001 - vykurovací koberec 58x81cm

Vyhrievaná podložka pre psov, fleecový koberec, 50x81 cm, prateľný, 50 W / 24 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m, IP X7. Váš maznáčik v zimnom období už nebude vďaka vyhrievanej podložke ležať na studenej podlahe alebo spať v chladnej búde. Vyhrievaný koberec bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovací koberec má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že vykurovacie teleso je úplne vyberateľné a koberec teda môžete ľahko ručne vyprať. Spodná plocha koberca izoluje proti úniku tepla a navyše je ošetrená protišmykovou úpravou.

✅ Klady

  • Úsporná vyhrievaná podložka pre zvieratá
  • Vyhrieva na ideálnu teplotu pre maznáčika
  • Jej kobercový poťah je pohodlný a môže sa prať
  • Skvelá podložka do búdy, alebo na studenú podlahu
  • Napájanie je chránené voči okusu maznáčikov

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

V chladnejšom období roka je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu. Vykurovacia doska ponúka teplé miesto na ležanie a je teda výborný pre domácich miláčikov ako sú psy a mačky. Koberec môžete využiť ako vo vnútorných priestoroch, tak aj vonkajších, napríklad na zastrešenej terase alebo ako kúrenie do búdy. Pri zlom počasí vyhrievaný koberec pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vyhrievaná podložka sa tiež využíva na chov šteniat.


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka má rozmery 58 x 81 x 0,7 cm, a preto je výborná pre väčšie psie plemená. Vykurovacia doska je vložená do vnútornej časti koberca a zapnutá na suchý zips. Vrchná strana koberca je vyrobená z veľmi odolného mäkkého fleecu, pre pohodlný odpočinok maznáčikov. Nemusíte sa báť, že položka bude kĺzať po podlahe, pretože spodná strana podložky má protišmykovú úpravu a navyše izoluje proti úniku tepla.


Napájanie výhrevnej podložky

Napájanie podložky zaisťuje odnímateľný 24 V adaptér do siete na 230 V, 50 HZ. Vyhrievaná podložka má veľmi nízky príkon 50 W, a vďaka tejto nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň. Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov. Podložka dosahuje teplotu okolo 20 °C. Dĺžka prívodného kábla je 1,5 ma celý kábel vložený do ochranného plastového krytu. Vykurovací koberec je odolný proti striekajúcej vode IP X4, vykurovacie teleso zaisťuje triedu ochrany IP X7.

THERMODOG 3523000-2


Údržba a čistenie

Údržba a čistenie koberca je úplne jednoduchá. Vykurovací koberec môžete vysávať suchou cestou rovnako, ako bežné koberce. Perfektné na tejto podložke však je, že je tiež prateľná. Stačí otvoriť suchý zips podložky a celé výhrevné teleso z podložky vybrať. Potom už môžete koberec jednoducho vyčistiť alebo ručne vyprať, aby bol Váš maznáčik opäť v čistote.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523001 - vykurovací koberec 58x81cm

 

Hmotnosť 2 kg
Výhrevná teplota: 20°C (optimálna pre zvieratá)
Príkon: 50 W
Napätie: 24 V
Napájanie: 230 V, 50 Hz
Rozmer: 58 x 81 x 0,7 cm
Trieda ochrany: IP X7
Dĺžka prívodného kábla: 1,5 m