Búda pre Border kóliu

Ponúkame búdy pre psov pre jedno z najinteligentnejších psích plemien, ktorým je border kólia. Luxusná psia búda pre border kóliu ponúkne Vášmu miláčikovi bezpečné a pohodlné útočisko pre jeho zaslúžený odpočinok. Vonkajšia búda pre psa poskytne border kólii v zime dostatočné teplo a lete zase chladno. Táto veľkosť psej búdy je vhodná nielen pre border kóliu, ale aj pre ďalšie podobne veľké plemená sú sú napr: beagl, shiba-Inu, malý bradáč, samojed, a pod. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodnej psej búdy pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • bouda drevena kerbl 01 Kód: 0692
  Búda pre psa drevená KERBL 85x73x80 cm
  OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 85x73x80 cm. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z dreva ochráni psa pred nepriazňou počasia. Navyše sú steny búdy ošetrené lakom na ochranu dreva. Psie búda je vybavená strechou s bitúmenovou krytinou odolnou voči poveternostným vplyvom. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

  €124,99
 • cuccia colonial m + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0390
  Búda pre psa CUCCIA COLONIAL M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  TOVAR NA OBJEDNÁVKU

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 90x68x67  cm s plochou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  €399,99
 • bouda pro psa kerbl 4 seasons 01 + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0691
  Búda pre psa zateplená KERBL 4-SEASONS 100x83x94 cm + DOPRAVA ZADARMO až na Vašu adresu v hodnote 4,99 €
  SKLADOM (4 ks)

  Luxusná zaizolovaná búda pre psa o rozmeroch 100x83x94 cm. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená s dvojitými stenami z dreva s polystyrénovou výstelkou krásne tepelne izoluje. Navyše sú steny búdy ošetrené lakom na ochranu dreva. Psia búda je vybavená strechou s bitúmenovou krytinou odolnou voči poveternostným vplyvom. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

  €229,99
 • cuccia classic M + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0386
  Búda pre psa CUCCIA CLASSIC M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  SKLADOM (2 ks)

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 73x90x73 cm so sedlovou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  €339,99

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom