🎄NAKÚPTE VIANOČNÉ DARČEKY S PREDSTIHOM | DOPRAVA ZADARMO NAD 200 € 🎄

Búda pre Labradora

Ponúkame búdy pre psov pre veľmi milé a priateľské psie plemeno, ktorým je labrador alebo labradorský retriever. Luxusná psia búda pre labradora poskytne Vášmu miláčikovi bezpečné a pohodlné útočisko pre jeho zaslúžený denný aj nočný odpočinok. Vonkajšia búda pre psa je pre labradora vhodná na leto aj na zimu. Táto veľkosť psej búdy je vhodná nielen pre labradora, ale aj pre napr. zlatého retrievera, sibírskeho huskyho, amerického pitbulteriéra, belgického ovčiaka, nemeckého boxera, anglického bulteriéra, a pod. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodnej psej búdy pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • cuccia colonial l + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0391
  Búda pre psa CUCCIA COLONIAL L + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  TOVAR NA OBJEDNÁVKU

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 100x78x78 cm s plochou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

  Pôvodne: €549,99
  Ušetríte: €120 (–21 %)

  €429,99
 • cuccia classic l + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0387
  Búda pre psa CUCCIA CLASSIC L + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  SKLADOM (1 ks)

  Luxusná búda pre psa s rozmermi 83x100x86 cm so sedlovou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

   

  Pôvodne: €549,99
  Ušetríte: €120 (–21 %)

  €429,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom